ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Master Chef. Co zdarzyło się w pierwszym odcinku?

Master Chef. Co zdarzyło się w pierwszym odcinku?

05.09.2016, godz. 08:42
Mastercheff
Z pewnością jednym z najbardziej wyczekiwanych programów jest MasterChef z Magdą Gessler. Popularna restauratorka obiecała, że w programie nie zabraknie prawdziwych emocji i ludzi z kulinarną pasją. Nowe show startuje już 2 września o godzinie 20. foto: © AKPA

Za nami pierwszy odcinek Master Chefa. To dopiero etap castingów, ale już mogliśmy poznać pierwszych uczestników show. Zobaczcie, co siędziało w programie!

Przed nami kolejna edycja Master Chefa. Jak zwykle w pierwszym odcinku mogliśmy poznać uczestników castingów! Jako pierwszy do programu dostał się Michał, nie obyło się bez wpadki, ale jurorzy zdecydowali się dać mu szansę. Sylwia, również dostała się do show, a przygotowała przepyszne polędwiczki!

Kolejny kandydat to 33-letni Jakub Wawer z Poznania. Pierś z kurczaka mu nie wyszła, a przy drugim podejściu nie wysmażył polędwicy wołowej. Nie dostał się. Kolejny kandydat do show to 18-letni Bartosz Adamski ma 18 lat. Uczestnik wyznał, że jego rodzice myślą, że pojechał do kolegi, a nie na casting do show! Chłopak przygotowywał pierś z kurczaka z pudrem pistacjowym, a do tego przy pomocy azotu przygotował sorbet. Dostał się do show, a Magda Gessler była nim zachwycona.

Kolejna uczestniczka to Joanna Studnicka z Wieliczki. Jurorów poczęstowała wątróbką cielęcą w sianie! Zaskoczenie było spore, a smak chyba średni, ale dostała się do show. Również Szymon  dostał się do programu, a przygotował tatar z tuńczyka z musem z awokado oraz homara w pianie.

Na koniec programu poznaliśmy Sarę, która pochodzi z Kopenhagi, ale od 2 lat mieszka w Polsce. Poczęstowała jurorów ravioli z płynnym żółtkiem. Ania Starmach była zachwycona jej daniem. Magda Gessler za to rozpłakała się przed kamerami. Podobno Sara przypomniała jej o zmarłym mężu.

Zobacz: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Ten bal połączył ich na zawsze

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: