ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Master Chef Junior 2 odcinek 6. Kucharze okrągłego stołu

Master Chef Junior 2 odcinek 6. Kucharze okrągłego stołu

02.04.2017, godz. 21:31
MasterChef 2, odcinek 6
foto: Facebook

Za nami szósty odcinek MasterChefa Juniora 2. Z programem powinny pożegnać się dwie osoby, a Patryk uzyskał immunitet gotując najlepiej w pierwszej konkurencji. Kto odpadł? Nikt! Jurorzy złamali regulamin!

W szóstym odcinku Master Chefa Juniora młodzi kucharze w pierwszej konkurencji mieli odtworzyć danie na podstawie smaku. Z zasłoniętymi oczami próbowali puree z groszku, kurczaka, krewetki, karmelizowanej marchewki i liści z buraka z sosem. Niestety wszyscy postawili na polędwicę z indyka. Cóż, prawie - Mateusz uznał, że miał na talerzu comber z królika. Niestety - jego danie wypadło najgorzej. Podobnie jak dania Bruna i Joasi, którzy nie podali krewetki, bo jej nie wyczuli... Konkurencję wygrał Patryk.

W drugiej konkurencji jurorzy przygotowali dla dzieci niespodziankę z czekolady. Na zrobienie deseru z czekolady dzieciaki miały godzinę. A sceneria, w której gotowały - jak z marzenia! Czekoladowy basen, półki pełne czekolady, wielki miś czekoladowy z zamkniętym w środku Michel Moranem... WOW!

Ostatecznie czekoladowe desery wypadły bardzo dobrze. Joasia zrobiła biszkopt czekoladowy z sosem owocowym, Mateusz zrobił trufle czekoladowe z chili, Lena przygotowała fondat czekoladowy z malinami, Bruno także - tylko z różnymi owocami, Tosia też postawiła na fondanta z czekoladą, ale czekolada nie wypłynęła! Zosia zrobiła biszkopt czekoladowy z wiśniami i miętą, Julka przygotowała deser czekoladowy - babeczkę, bo fondat nie wyszedł, czekolada nie popłynęła! Bruno, Joasia i Zosia zrobili najlepsze desery - wygrała Zosia.

Nikt nie odpadł z programu! Jurorzy złamali regulamin i zaprosili dzieciaki do kąpieli w basenie z czekolady, gdzie ukryli figurkę Master Chefa. Ten, kto ją odnajdzie zdobędzie dodatkowe 5 minut - znalazła ją Julia.

Zobacz: Gwiazdy zrzuciły się żeby wykupić Morana z aresztu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: