ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow MasterChef 2, odcinek 2. Ania Starmach z ośmiornicą na głowie! W finale PIĘTNAŚCIE osób!

MasterChef 2, odcinek 2. Ania Starmach z ośmiornicą na głowie! W finale PIĘTNAŚCIE osób!

26.02.2017, godz. 22:28
MasterChef 2, odcinek 1
foto: Facebook

Już znamy finałową czternastkę, a w zasadzie piętnastkę!! Jurorzy wybrali kolejnych uczestników, którzy powalczą o nagrodę główną. Jesteście ciekawi, kto to? I dlaczego Ania Starmach skończyła z ośmiornicą na głowie.

Za nami MasterChef 2, odcinek 2., który wyłonił kolejną siódemkę uczestników finałowej czternastki. Jurorzy jak zwykle podzielili dzieciaki na dwie grupy. W skład pierwszej grupy weszli: Amelia, Patryk, Julia, Julian, Bruno, Oliwia, Patryk Koniczniak, Oliwia Gudell, Kuba, Szymon. Jak się okazuje mamy już uczestnika, który był w poprzedniej edycji, ale nie dostał się! Tym razem Patryk Piskorz się dostał! W drugiej grupie znaleźli się: Kuba Mędralak (on również drugi raz i również się dostał), Zosia, Franek, Oliwia, Adrian, Karol, Kuba Tomaszak, Amelia, Amelia Nowak, Tosia Kozyra.

Pierwsza grupa przygotowywała owoce morze i ryby. Michele Moran rzucał martwe ryby z kutra dzieciakom. Mateusz Gessler pomagał je łapać. Dzieciaki poradziły sobie z tym wyzwaniem wyśmienicie, a Michele Moran założył Ani Starmach ośmiornicę na głowę! Już z pierwszej grupy przeszło czterech kucharzy. Patryk Konieczniak, Julia Cymbaluk (dziewczynka martwiła się, że jej mama nie może z nią przyjeżdżać na nagrania, ale może przekona jej szefową z pracy), Patryk Piskorz, Bruno Pluciński. Druga grupa gotowała desery owocowe. Jurorzy byli trollami, którzy buszowali w lesie z owocami. Ania Starmach pomogła Adrianowi i uratowała jego krem. Z deserami dzieci także dały sobie radę. Desery były wspaniałe! Jurorzy wyróżnili: Karola Migdałka, Zosię, Tosię Kozyrę, Kubę Mędralaka. I zdecydowali, że w finale będzie piętnaście osób!

Zobacz, kto jeszcze jst w finałowej PIĘTNASTCE: MasterChef Junior 2, odcinek 1. Znamy pierwszych finalistów!

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: