ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow MasterChef 5. Kto jest w finale?

MasterChef 5. Kto jest w finale?

28.11.2016, godz. 08:43

MasterChef 5. zbliża się do wielkiego finału. W grze pozostało już tylko 3 najlepszych kucharzy-amatorów. Zanim jednak jury w składzie Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran, wyłoniło finałową trójkę, uczestnicy musieli zmierzyć się w trudnych konkurencjach. Kto okazał się najgorszy?

Półfinał 5. edycji MasterChefa był naprawdę emocjonujący. Było gorąco jak w rozgrzanym piecu, a oliwy do ognia dolewały trudne konkurencje. Jurorzy, czyli Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran, mieli twardy orzech do zgryzienia. W przedostatnim odcinku znalazła się 4 uczestników: Ania, Magda, Bartek i Michał. Pierwsze zadanie polegało na przygotowaniu kolumbijskiego przysmaku.

Aby jednak zacząć zadanie, uczestnicy musieli własnoręcznie złowić ryby i kraby potrzebne do stworzenia dania. Najlepiej poradziła sobie Ania, która jako pierwsza trafiła do finału programu. Nie zabrakło łez wzruszenia. Do walki o finał przystąpiła pozostała trójka. Tym razem kucharze musieli przyrządzić przystawki i dania główne z ryb i owoców morza, które złowili w pierwszej konkurencji. Mieli na to tylko 75 minut. Do oceniania potraw dołączył 4 juror. Początkowo wydawało się, że odpadnie Magda, której nie wystarczyło czasu. Jednak jury zadecydowało, że to Bartek, najmłodszy z uczestników, wypadł najsłabiej i musi opuścić program tuż przed finałem. O tytuł piątego MasterChefa w przyszłym tygodniu zawalczą więć Ania, Magda i Michał.

Zobacz: Mam talent 9. Kim jest Jakub Herfort zwycięzca Mam talent 9?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: