ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow MasterChef Junior 2, odcinek 10. Kiedy finał programu?

MasterChef Junior 2, odcinek 10. Kiedy finał programu?

01.05.2017, godz. 08:46
MasterChef 2
foto: PRINTSCREEN masterchef.tvn.pl

MasterChef Junior 2 finał powinien wyłonić najlepszego kucharza już 30 kwietnia! Jednak data emisji show została przesunięta na 7 maja. Zamiast finału popularnego programu widzowie mogli zobaczyć film Thor: Mroczny świat.

W finale drugiej edycji MasterChefa Juniora zmierzą się Julka i Zosia. Obie dziewczynki marzą o wygranej, ale obie mają też zdrowe podejście do konkurencji. W półfinale pokonały chłopców - Patryka (który przyjął przegraną z uśmiechem i zadowoleniem, że i tak daleko zaszedł) oraz Bruna (który płakał z powodu rozczarowania porażką). Całość relacji z półfinałowego odcinka znajdziecie tutaj: MasterChef Junior 2, odcinek 9. Znamy finalistów!

- Mamy nadzieję, że tydzień oczekiwania jeszcze bardziej rozbudzi Wasze apetyty na więcej przyjemności kulinarnych z „MasterChefem Juniorem" i ogromne emocje związane z finałowym odcinkiem! - zachęcają nas producenci show.

Fani niepotrzebnie czekali na finał! Na antenie TVN 30 kwietnia mogli obejrzeć dwa filmy: „Thor: Mroczny świat" o godz. 20.00 oraz „Gra Endera" o godz. 22.30. Wielki finał programu MasterChef Junior 2 7 maja o 20.00 na antenie TVN!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: