ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow MasterChef Junior 2, odcinek 3. Uczestnicy show wkraczają do kuchni!

MasterChef Junior 2, odcinek 3. Uczestnicy show wkraczają do kuchni!

04.03.2017, godz. 15:48
MasterChef 2, odcinek 1
foto: Facebook

Przed nami kolejny odcinek MasterChefa Juniora. Najmłodsi będą ostro walczyć o zachwyt jury i przedostanie się do kolejnego odcinka. Będą pyszne potrawy, ale i łzy!

Przed nami pierwszy odcinek z kuchni MasterChefa Juniora. Finałowa piętnastka uczestników wkracza do kuchni, gdzie będzie gotować i starać się zachwycić jurorów przez najbliższe odcinki. Główny cel to nie odpaść z show i dotrzeć jak najdalej. W tym sezonie o nagrodę główną walczyć będzie piętnaścioro dzieci. Dlaczego? Otóż w drugim odcinku show, na etapie eliminacji spośród czterdziestu kandydatów, jurorzy nie mogli wybrać najlepszej trójki. Czworo uczestników przygotowało desery na tak wysokim poziomie, że zdaniem Anny Starmach, Michela Morana i Mateusza Gesslera, wszyscy z tej czwórki powinni znaleźć się w finale. Tak też się stało!

Dlatego w MasterChef Junior 2 o wygraną powalczy piętnastu uczestników show. Program zostanie wyemitowany 5 marca w niedzielę o 20.00 na TVN. Jesteście fanami kulinarnych popisów dzieci? A może wolicie programy, gdzie to dorośli rywalizują?

Zobacz: Nowe zajęcie rolnika. Kraśko rusza na panieńskie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: