ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow MasterChef Junior 2, odcinek 7.: Kucharze będą gotować dla muzeum!

MasterChef Junior 2, odcinek 7.: Kucharze będą gotować dla muzeum!

09.04.2017, godz. 15:11
MasterChef 2
foto: Facebook

Przed nami kolejny odcinek MasterChefa Juniora! Mali kucharze będą przygotowywać dania dla klientów i pracowników Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

W kolejnym odcinku MasterChefa Juniora nie będzie już taryfy ulgowej. Ktoś musi odpaść i nie będzie kąpieli w czekoladzie! Jurorzy także nie będą mogli już słodzić małym mistrzom kuchni. Dlaczego? Bo to nie oni będą oceniać dania! Na dzieci czekają prawdziwi klienci!

Na młodych kucharzy w kolejnym odcinku MasterChefa Juniora czeka nie lada wyzwanie – tym razem zmierzą się z klientami. Uczestnicy programu zostaną podzieleni na dwie drużyny, a każda z nich przygotuje menu dla pracowników oraz zwiedzających Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Ci, którzy zwyciężą, zyskają przewagę w konkurencji eliminacyjnej. A ta nie będzie należeć do łatwych – kuchnia MasterChefa Juniora zamieni się w farmę pełną przeróżnych ptaków. Zadaniem eliminacyjnym będzie przyrządzenie dania z drobiu. Brzmi całkiem prosto, ale czy wszyscy młodzi kucharze poradzą sobie z tym wyzwaniem?

W poprzednim odcinku MasterChefa nikt nie odpadł. W tym ktoś już musi... Coraz bliżej finał!

Zobacz: Master Chef Junior 2 odcinek 6. Kucharze okrągłego stołu

Źródło: X-NEWS
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: