ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow MasterChef Junior 2, odcinek 7. Odpadły dwie dziewczyny!

MasterChef Junior 2, odcinek 7. Odpadły dwie dziewczyny!

09.04.2017, godz. 21:32
MasterChef 2
foto: TVN

Za nami kolejny, siódmy już, odcinek MasterChefa Juniora. Tym razem mali kucharze musieli pracować w grupach, żeby nakarmić goście Muzeum Lotnictwa. Jak im poszło? Wiemy także, kto opuścił program...

Jurorzy zaprosili kucharzy do Muzeum Lotnictwa. Dzieci gotowały dla 40 gości muzeum i trójki jurorów. Dwie grupy - jedna pod wodzą Leny, a druga pod wodzą Julki. Joasia, Bruno, Lena i Patryk przygotowywali polędwiczki z warzywami oraz gruszki gotowane w syropie, zaś Mateusz, Julia, Tosia i Zosia łososia z groszkiem i naleśniki z pomarańczowym mascarpone. W grupie Julci nie szło najlepiej - Mateusz był obarczony za dużą ilością obowiązków, dziewczyny kłóciły się o naleśniki. Podczas degustacji jurorzy przyznali, że patrząc na pracę niebieskich nie spodziewali się dobrych dań. Goście wraz z jurorami zadecydowali, że tę konkurencję wygrała drużyna czerwonych, czyli Patryk, Bruno, Lena i Joasia.

Kolejna konkurencja niestety źle potraktowała drób... Jurorzy przywitali dzieci z żywymi zwierzętami na rękach. Dzieci brały je na ręce, a różnie sobie z tym radziły. Potem maluchy musiały sobie poradzić z mięsem. Drużyna przegrana musiała sama sobie wykroić kawałki mięsa, nie miała gotowych porcji, jak grupa czerwonych. Ta konkurencja miała wyeliminować dwóch kucharzy. Lenie nie poszło, tak samo Tosi. Konkurencję wygrała Julka, ale dania Patryka, Zosi również smakowały. Niestety ktoś musiał odpaść. Wypadło na: Lenę i Tosię.

Zobacz: Master Chef Junior 2 odcinek 6. Kucharze okrągłego stołu

Źródło: X-NEWS
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: