ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow MasterChef Junior 2, odcinek 8. Pizza i tartaletki wyłoniły półfinalistów!

MasterChef Junior 2, odcinek 8. Pizza i tartaletki wyłoniły półfinalistów!

16.04.2017, godz. 21:30
MasterChef 2
foto: Facebook

W ósmym odcinku MasterChefa Juniora 2 kucharze gotowali z przyjaciółmi pizzę, a potem, sami już, tartaletki, czyli ulubione danie Ani Starmach. Niestety dziś musiały odpaść dwie osoby - jurorzy zadecydowali, że odchodzą Mateusz i Joasia.

Za nami kolejny, ósmy już odcinek MasterChefa Juniora 2. W pierwszej konkurencji mali kucharze mieli przygotować pizzę ze składników wybranych przez gości specjalnych. A gośćmi specjalnymi byli ich przyjaciele! Przyjaciele małych kucharzy pomagali im w przygotowaniu pizzy i soku. Patryk pracował razem z Marcelem i bardzo spokojnie przygotowywali pizzę. Bruno i Ivo trochę się bawili, ale Bruno wyraźnie dowodził! Joasia i Hania najczęściej bawią się w smakowanie różnych potraw. Ich pizza zawiera ogórka kiszonego. Mateusz ze swoim przyjacielem Piotrkiem lubią oglądać horrory w wolnym czasie, a jego znajomy zdradza, że przyszły rzeźnik ma dziewczynę! Julce i jej kuzynce Zuzi nie wyszło ciasto! Ich pizza rozpadła się przy wyjmowaniu. Zosia i Kaja zrobiły znakomitą pizzę, ich danie smakowało jurorom najlepiej.

W kolejnej konkurencji kucharze mieli przygotować tartoletki. Jak to zrobić pokazała im Ania Starmach, która jest wielką fanką słodyczy. Patryk płakał, że nie wyszły mu tak jak chciał, ale jurorom i tak smakowało. Mieli zastrzeżenia tylko wobec kwaśnych ciastek Mateusza. W tej konkurencji wyróżniono: Zosię, Bruna i Patryka. Niestety odpali Joasia i Mateusz.

Zobacz: Milionerzy, odcinek specjalny, 15.04.2017: zapis relacji na żywo na SE.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: