ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Milionerzy, odcinek specjalny 17.04.2017. O co będzie pytał Hubert Urbański?

Milionerzy, odcinek specjalny 17.04.2017. O co będzie pytał Hubert Urbański?

17.04.2017, godz. 12:17
Milionerzy
foto: Facebook

W odcinkach specjalnych Milionerów na trudne pytania Huberta Urbańskiego będą odpowiadać gwiazdy! Za nami występ Kingi Rusin i Piotra Kraśko, przed nami Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer! Co będzie się działo?

Przed nami świąteczny odcinek Milionerów! W Wielką Sobotę przed telewizorami zgromadziły się tłumy, żeby obejrzeć występ Kingi Rusin i Piotra Kraśko, którzy grali o milion! Niestety źle rozegrali ostatnie pytanie i koło ratunkowe telefon do przyjaciela. Bartek Węglarczyk odpowiedź znał, ale skończył się czas połączenia! A to oznacza, że odpowiedzi nie poznali i miliona nie wygrali. Wycofali się z gry ze zdobyczą rzędu 500 tysięcy złotych.

Dziś, w Lany Poniedziałek, kolejny odcinek specjalny programu Milionerzy z Hubertem Urbańskim w roli prowadzącego. Tym razem będzie on zadawał pytania Zygmuntowi Chajzerowi oraz Filipowi Chajzerowi. Obie gwiazdy mają dużo dystansu do siebie i lubią żarty, zatem będzie zabawnie! Widać to już na zapowiedziach show. A po nich, na trudne pytania prowadzącego z różnych dziedzin, spróbują odpowiedzieć Małgorzata Rozenek i Radek Majdan. Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z programu!

Zobacz: Milionerzy, odcinek specjalny, 15.04.2017: zapis relacji na żywo na SE.pl

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: