ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Milionerzy, odcinek specjalny 17.04.2017 zapis relacji na żywo na Se.pl

Milionerzy, odcinek specjalny 17.04.2017 zapis relacji na żywo na Se.pl

17.04.2017, godz. 20:59
Milionerzy
foto: Facebook

W Lany Poniedziałek zobaczyliśmy kolejny odcinek specjalny Milionerów. Tym razem na pytania Huberta Urbańskiego odpowiedzieli Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer oraz Małgorzata Rozenek i Radek Majdan. Na Se.pl znajdziecie zapis relacji na żywo! Obie pary graczy wygrały po 40 tysięcy złotych.

20.53 Samice torbaczy mają A. dwa serca B. dwie macice C. trzy żołądki D. jedną nerkę. Dzwonią do taty Małgosi! Podpowiada im, że trzy żołądki, ale to zła odpowiedź, wygrali tylko 40 tysięcy złotych! Odpowiedź poprawna to dwie macice... Tak jak obstawiał Radek i Małgosia!

20.39 Miasto na pokaz w palindromie. A. Zakopane B. Katowice C. Lublin D. Zamość. Biorą koło ratunkowe Pytanie do publiczności. Publiczność podpowiada Zakopane, biorą tę odpowiedź. Nie do końca wiedzą, co to palindrom. Jest to gra słowna, wyrażenie czytane od lewej do prawej i od prawej do lewej brzmiące tak samo.  Kolejne pytanie dotyczy tego, dla kogo powstał najwęższy dom na warszawskiej Woli. Dla Kereta. Wykorzystali

20.35 Kolejne pytanie dotyczy pseudonimu Jack Strong. Obydwoje to wiedzą (pseudonim oficera Wojska Polskiego). Wilgotny początek psa to... Rozenek wie od razu! To trufla, tak się nazywa nos u psa. Pora na pytanie za 20 tysięcy złotych. We wrześniu 2016 Michał Szpak zaskoczył fanów udziałem w kampanii reklamowej lakieru do paznokci. To dobra odpowiedź.

20.28 Teraz zagrają Małgosia Rozenek i Radek Majdan. Co nada wielkanocnym jajom żółtawy kolor? Odpowiedź A. łupiny z cebuli. To oczywiście poprawna odpowiedź. Kolejne pytanie: Dokończ przysłowie A kto z nami nie wypije... Radek bierze to pytanie na siebie i zaznacza poprawną odpowiedź D. tego we dwa kije. Kolejne pytanie: Który strój kąpielowy to majtki i koszulka? A. monokini B. bikini C. tankini D. facekini. Ryzykują, bo nie są pewni, ale dobrze. Tankini.

20.23 Po reklamach pora na kolejne pytanie: Choker: A. nie ma oparcia B. oplata szyję C. ma dodatkowe śmigło D. smakuje jak kurczak. Tutaj nie mają pojęcia! A zostało tylko jedno koło ratunkowe. Dzwonią do Tomka Lachowicza, dziennikarza, przyjaciela Zygmunta Chajzera. Dzwonią! Niestety Tomek nie wie! Ryzykują i przegrywają. Kończą grę z 40 tysiącami złotych. Choker to coś, co oplata szyję. - Trzeba było słuchać blogerek modowych, a nie śmiać się z nich!

20.11 Pora na pytanie za 20 tysięcy złotych. Odnosi się do alfabetu morsa i od razu pada poprawna odpowiedź. Kolejne pytanie: Jak zdaniem gospodarza domu przy ulicy Alternatywy Stanisława Anioła powiedział Hamlet? Korzystają z pomocy publiczności, która podpowiada odpowiedź A. albo rybka, albo pipka. Udało się!

20.10 Dyskiem nie jest: A. tarcza międzykręgowa B. nośnik informacji C. atrybut dyskobola D. tarcza herbowa. Pada odpowiedź D. i jest ona poprawna.

20.08 Kolejne pytanie. Balet Gajane, historia kołchoźnicy, która doniosła na podejrzanego o szpiegostwo ukochanego męża, kończy Taniec... A. z szablami B. z sierpami C. z cepami D. z koromysłem. Tutaj zastanawiają się... Biorą pół na pół, ostatecznie zaznaczają A.

20.05 Są tu dwa mięczaki, skorupiak i roślina z południa Polski. Wskaż to ostatnie. A. ośmiornica B. dziesięcionóg C. dziesięciornica D. dziewięćsił. Zygmunt od razu wie, D.

20.00 Urbański przypomina, że pieniądze, jakie wygrają gwiazdy zostaną przekazane na rzecz Fundacji TVN Nie jesteś sam. Dziś, na dobry początek, Filip Chajzer z ojcem. Prowadzący pokrótce ich przedstawia... I już pora na pierwsze pytanie, którego najbardziej boi się młody Chajzer. Czym dzielimy się przy wielkanocnym stole? Oczywiście jajkiem i taka jest ich odpowiedź. Kolejne pytanie także szybko! Gwarantowany tysiąc.

Przed nami kolejny odcinek Milionerów w wydaniu specjalnym. W poprzednim odcinku, w sobotę, wystąpili Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Już wiemy, że zrezygnowali z pytania za milion po telefonie do Bartka Węglarczyka. Jednak ich wygrana jest wciąż imponująca! Jak pójdzie kolejnym parom? W poniedziałek, a mowa oczywiście o Lanym Poniedziałku, zobaczymy Filipa Chajzera i Zygmunta Chajzera oraz Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana. Zapraszamy na relację na żywo na Se.pl, start 20.00.

Zobacz: Milionerzy, odcinek specjalny, 15.04.2017: zapis relacji na żywo na SE.pl

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: