ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Mów mi mistrzu - nowy reality show z celebrytami w TVP! Kiedy premiera?

Mów mi mistrzu - nowy reality show z celebrytami w TVP! Kiedy premiera?

04.11.2016, godz. 09:49
Kurski TVP
kurski, tvp foto: EAST NEWS

Telewizja Polska planuje emisję nowego teleshow, w którym wystąpią celebryci. Kiedy program pojawi się na antenie i na czym będzie polegał?

W grudniu na antenę TVP2 trafi nowe teleshow, w którym wystąpią gwiazdy. Program będzie się nazywał "Mów mi mistrzu". Wezmą w nim udział m.in. wokaliści i aktorzy. Na czym będzie polegał? Przed artystami zostaną postawione różne zadania do wykonania. Nie wiadomo jeszcze na czym będą polegały, ale na pewno będą wyzwaniem.

- Potwierdzam, trwają prace przygotowawcze. Jeszcze za wcześnie abym zdradzał szczegóły - powiedział Wirtualnymmediom.pl Marcin Perzyna, producent programu (wcześniej przygotował m.in. "Hit hit hurra").

Z informacji Wirtualnychmediów.pl wynika, że w pierwszych pilotażowych odcinkach wzięły udział Katarzyna Glinka i Aleksandra Szwed. - Jest to show, w którym celebryci poddawani są wyzwaniom, mają do wykonania różne zadania. Trzy pilotowe odcinki zostaną wyemitowane w grudniu - wyjaśnia nam Marcin Wolski, dyrektor TVP2 w rozmowie z serwisem.

Zobacz: Wielki test TVP o Sienkiewiczu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: