ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow NOWA TV w "otwartym oknie" UPC

NOWA TV w "otwartym oknie" UPC

05.06.2017, godz. 12:31
Nowa TV
Beata Tadla, Jaroslaw Kulczycki foto: EAST NEWS

UPC Polska udostępniło telewizję NOWA TV w pakiecie Select. To oznacza, że w ramach tzw. otwartego okna program stacji docierać będzie przez dwa miesiące do odbiorców telewizji cyfrowej UPC, posiadających zarówno pakiet Select jak i Max.

NOWA TV na co dzień udostępniana jest abonentom UPC Polska w ramach pakietu MAX HD. Można ją oglądać na kanałach 113 (dekodery Horizon, Kaon) lub 153 (dekodery Mediabox).

NOWA TV jest ogólnodostępną, bezpłatną telewizją skierowaną do całej rodziny. W swoim portfolio ma programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. NOWA TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.

UPC Polska jest liderem cyfrowych usług telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dostarcza na szeroką skalę Internet o prędkości do 250 Mb/s, a dla klientów biznesowych do 600 Mb/s. Z usług UPC Polska korzysta niemal 1,5 miliona klientów. W zasięgu najnowszej generacji szerokopasmowych sieci UPC znajduje się niemal 3,2 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: