ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Nowy szokujący program! Randka w ciemno NAGO!

Nowy szokujący program! Randka w ciemno NAGO!

28.07.2016, godz. 10:11

Takiego programu jeszcze nie było! Pamiętacie Randkę w ciemno? W tym show chodzi mniej więcej o to samo, tyle że uczestnicy będą musieli wybrać partnera lub partnerkę na podstawie oględzin... nagich genitaliów i pup!

Kto by pomyślał, że golizna trafi w końcu do zwyczajnego programu rozrywkowego? A jednak! W Wielkiej Brytanii zadebiutował program Naked Attraction. Jego zasady są bardzo podobne do zasad programu Randka w ciemno. Jedna osoba wybiera spośród kilku kandydatów. Nie widzi ich twarzy, ale parawany odsłaniają za to... genitalia i pupy! Rozebrani uczestnicy są poddawani ocenie uczestnika. W wyborze pomaga oczywiście prowadząca Anna Richardson. Uczestnik może podchodzić blisko kandydatów, by w pełni określić ich atrakcyjność. Na koniec musi uzasadnić swój wybór.

Pierwszy odcinek programu cieszył się wielkim powodzeniem. Oglądalność przebiła nawet kultowego Big Brothera. Znaleźli się jednak oburzeni widzowie. Media społecznościowe pękały w szwach od negatywnych komentarzy. Brytyjska wersjia rodzimej KRajowej Rady Radiofonii i Telewizji, czyli Ofcom dostała 45 skarg na program. Producenci nie widzą problemu. Uważają, że w czasach aplikacji takich jak Tinder, która służy wyszukiwaniu osób na seksualną przygodę, pruderyjność nie powinna mieć racji bytu, a program Naked Attraction nie powinien nikogo szokować.

A Wy jak sądzicie? Chcielibyście obejrzeć taki program w polskiej telewizji? Ciekawe, która stacja podjęłaby się emisji kontrowersyjnego show?

Zobacz: Rusza Sex Factor - nowy reality show. Szukają gwiazd porno!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: