ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Partnerka Renaty Kaczoruk w Azja Express. Co zyskała dzięki udziałowi w programie?

Partnerka Renaty Kaczoruk w Azja Express. Co zyskała dzięki udziałowi w programie?

03.11.2016, godz. 12:00
Weronika Budziło i Renata Kaczoruk
foto: Agencja TVN/x-news

Weronika Budziło do programu Azja Express trafiła w ostatniej chwili jako zastępstwo kontuzjowanej przyjaciółki Renaty Kaczoruk. Kim jest Weronika Budziło i co zyskała dzięki udziałowi w programie Azja Express?

Weronika Budziło przed programem Azja Express nie znała Renaty Kaczoruk. Dziewczyna trafiła do show zamiast przyjaciółki Kaczoruk, która tuż przed rozpoczęciem programu załamała nogę. Kim jest Weronika Budziło? To przede wszystkim bardzo skromna osoba, która po zakończeniu show stara się unikać medialnego rozgłosu. W programie dała się poznać jako bardzo zgodna, niekonfliktowa osoba, skupiona na wykonywaniu zadań. Prywatnie jest wielką miłośniczką zwierząt. Do tego z wykształcenia jest prawnikiem. Co dał jej udział w programie Azja Express? Po zakończeniu azjatyckiej przygodny Weronika przyznała w Dzień Dobry TVN, że jej charkter jest odmienny od charakteru Renaty Kaczoruk.

- Po prostu jesteśmy różnymi osobami, mamy różne wartości w życiu i pod tym względem to się rozjechało - tłumaczyła Budziło.

Na Instagramie Weroniki nie znajdziemy wielu wspólnych zdjęć z Renatą, co może wskazywać na to, że panie mają mało okazji do wspólnych wyjść. W zamian za to Weronika Budziło znalazła wspólny język z inną uczestniczką programu - Izabelą Miko. Aktorka przyznała w jednym z wywiadów, że "Weronika bardzo lubi zdrowe jedzenie i mamy też podobną filozofię życia". Mówi się, że to właśnie w Izie Miko Weronika znalazła przyjaciółkę.

ZOBACZ: Były mąż Małgorzaty Rozenek o rywalizacji z Majdanem

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: