ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Patrycja z Projektu Lady chciała wystąpić w Warsaw Shore! "Stifler to mój dobry przyjaciel"

Patrycja z Projektu Lady chciała wystąpić w Warsaw Shore! "Stifler to mój dobry przyjaciel"

19.07.2016, godz. 10:13
Źródło: Paulina Koziejowska

Nowy program Małgorzaty Rozenek cieszy się dużym powodzeniem. Ale to nie Perfekcyjna Pani domu jest prawdziwą gwiazdą nowego show TVN, tylko niepokorne uczestniczki. Jedna z nich, Patrycja wyznała, że chciała wziąć udział w Warsaw Shore i przyjaźni się z jednym z uczestników!

Paulina Koziejowska z tv.se.pl rozmawiała niedawno z uczestniczkami programu Projekt Lady. Jedną z nich była Patrycja, która przeszła największą metamorfozę. Nasza reporterka zapytała o program Warsaw Shore. Okazało się, że Ekipa z Warszawy nie jest obca pretendentkom do bycia damą.

- W ogóle Stifler to jest mój dobry przyjaciel. Stiflerku, pozdrawiam cię, buziaczki! - powiedziała Patrycja. Mowa o jednym z uczestników Warsaw Shore. Damian zwany Stiflerem słynie z wielu odważnych stwierdzeń. W jednym odcinku wyznał na przykład, że największy komplement jaki można powiedzieć kobiecie, to "wylizałbym ci d*pę po s*aniu".

- Też brałam udział w castingu, nie ukrywam, zanim dostałam się do Projektu Lady. Ale faktycznie, tam było powiedziane na ile mnie będzie stać, co pokażę, ile będę mogła zrobić. Powiedziałam, że nie będę z każdym robić takich a nie innych stosunków między narodowych, ogólnospołecznych - wyznała, naśladując dłońmi seks. Patrycja nie zgodziła się wziąć udziału w programie. Szkoda, może zaprezentowałby się od swojej lepszej strony.

Zobacz: Projekt Lady odc. 4. Odpadły aż dwie dziewczyny! Które?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: