ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow podsumowania Taniec z gwiazdami 6, odc. 3. Sprawdź, która gwiazda pożegnała się z programem

Taniec z gwiazdami 6, odc. 3. Sprawdź, która gwiazda pożegnała się z programem

16.09.2016, godz. 22:12
Taniec z gwiazdami 6
foto: Taniec z gwiazdami. Oficjalny Facebook

Za nami trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami. Najlepiej ponownie wypadli Olga Kalicka i Rafał Maserak oraz Hania Żudziewicz i Robert Wabich! A kto zatańczył najsłabiej i przekreślił swoje szanse na zdobycie Kryształowej Kuli?

To był odcinek pełen emocji i... ognistych układów tanecznych. Gwiazdy zatańczyły cha-chę, salsę, sambę, rumbę i tango. Działo się! Najlepiej zaprezentowali się w lambadzie Olga Kalicka i Rafał Maserak oraz w tangu Hania Żudziewicz i Robert Wabich. Obie pary zdobyły po 37 punktów.

Najsłabiej natomiast wypadli Magda Molenda i Sławomir Zapała. Jury stwierdziło, że ubawiło się bardzo, patrząc na taniec Sławomira i że jest on przekomiczny. Widzom jednak się podobało - para awansowała do kolejnego odcinka!

Szczęścia zabrakło natomiast Kamilowi Mokrzyckiemu, który pożegnał się z programem. Kamil pięknie podziękował produkcji, ludziom, którzy go wspierali oraz swojej partnerce, Waleriji Żurablewie.

Zgadzacie się z decyzją widzów?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: