ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow podsumowania Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Sprawdź, kto wygrał i został TOP CHEFEM!

Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Sprawdź, kto wygrał i został TOP CHEFEM!

09.11.2016, godz. 22:13
Top Chef. Gwiazdy od kuchni
foto: Top Chef/materiały prasowe

Za nami finał programu Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Wystąpili w nim: Beata Oleszek, Piotr Vienio Więcławski i Rafał Maserak. Kto został Top Chefem i wygrał 100 tysięcy złotych? Sprawdźcie!

W finale programu Top Chef. Gwiazdy od kuchni wiele się działo. Uczestnicy mieli 2 godziny na przygotowanie pięciodaniowego menu degustacyjnego. Beata Oleszek postawiła na polskie menu, Vienio - na dania bezmięsne, a Rafał na kuchnię eksperymentalną.

Finalistom pomagali Top Chefowie z poprzednich programów. Vienio zdominował Kasię i Sebastiana. - To jest jego finał, ja tylko pomagam - mówił Sebastian. Kasia stwierdziła, że jeszcze nigdy nie pracowała z kimś takim.

Beata i Rafał również byli zdenerwowani, ale nie dominowali pomocników. Beata zadawała pytania i szukała rady, Rafał biegał po kuchni i wprowadzał masę pozytywnej energii.

Po degustacji pięciu dań jury stwierdziło, że najlepsze dania przygotował... Rafał Maserak! To on otrzymał tytuł Top Chefa i czek na 100 tysięcy złotych. - Wybraliśmy osobę, która gotuje całym sobą, ciałem, sercem, emocjami.  I nawet jak ma pustą lodówkę to coś wymyśli - powiedział przy uzasadnieniu werdyktu szef Wojciech Modest Amaro. Rafał był w szoku po ogłoszeniu werdyktu. - Wytańczyłeś sobie ten finał - powiedziała Ewa Wachowicz.

Rafał Maserak zadeklarował, że część pieniędzy przeznaczy na cele charytatywne.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: