ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Projekt Lady 2, odc. 1 – relacja na żywo

Projekt Lady 2, odc. 1 – relacja na żywo

12.06.2017, godz. 20:54
Małgorzata Rozenek-Majdan
foto: east news/tvn

W "Projekt Lady" najbardziej liczą się zaangażowanie, postępy oraz chęci. Przed kandydatkami trzy miesiące wypełnione po brzegi zajęciami, szkoleniami i spotkaniami z inspirującymi ludźmi. Poznajcie uczestniczki! Zaczynamy relację na żywo z 1 odcinka 2. edycji "Projektu Lady".

21:50 Pierwsze szkolenie pozwoliło uwierzyć dziewczynom, że mogą zmienić swoje życie i zostać prawdziwymi damami. KONIEC.

21:45 Ekspertka prosi przyszłe damy, by przespacerowały się po wybiegu. Chce sprawdzić, jak poruszają się kandydatki i udzielić im cennych wskazówek. W końcu wszystkie zaczynają poruszać się z gracją.

21:43 Tuż po ceremonii rozpoczyna się pierwsze szkolenie. Prowadzi je Iwona Radwan-Sado. Już na wstępie krytykuje ona Julię, gdyż dziewczyna zjawiła się na spotkaniu bez marynarki. Prowadząca poprosi ją, by poszła po brakujący element garderoby.

21:42 Ceremonię kończy Rozenek słowami: - Mam wrażenie, że to będzie niezapomniany czas. I dla was i dla nas.

21:40 Rozpoczyna się uroczyste rozdanie pereł.

21:39 Uczestniczki bardzo cieszą się na spotkanie z Perfekcyjną. Jej pojawienie oznacza, że wkrótce przyszłe damy otrzymają wymarzone białe perły.

21:38 Dziewczyny nie mają łatwo. Ten trudny i wyjątkowo stresujący dzień może uratować tylko wizyta Małgorzaty Rozenek-Majdan.

21:27 Pomimo narzekań Karoliny, dziewczęta w końcu otrzymują posiłek.

21:25 Sytuację pogarsza pojawienie się mentorki. Irena Kamińska-Radomska próbuje wpoić Karolinie podstawowe zasady savoir-vivre.

21:23 Daria i aspirująca do miana dziewczyny z wyższych sfer Karolina "ojro" z Holandii zostały dyżurnymi. Ich zadaniem jest przygotować stół i zastawę, aby koleżanki mogły jeść śniadanie. Karolina narzeka, że musi wykonywać pracę przeznaczoną dla służby. Jest wyraźnie zbulwersowana i okropnie marudzi.

21:21 W Radziejowicach rozpoczyna się kolejny dzień zmagań. Uczestniczki są zdenerwowane wczesną pobudką. Mają jednak świadomość, że będzie to ważny dzień, gdyż wreszcie otrzymają mundurki i perły. Pierwsze spotkanie ze szkolnymi uniformami nie było jednak najprzyjemniejsze. Chusta, palto po babci, spódnica z lat 70-tych i papieskie buty – tragedia stwierdzają kandydatki na damy.

21:19 Dopiero po wyjściu mentorek dziewczęta wracają do dawnych nawyków. Zaczynają się głośne dyskusje i nieeleganckie zachowanie.

21:18 Paulinę paraliżuje obecność mentorek. Dziewczyna boi się jeść w obecności Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej.

21:17 Przybycie mentorek przerywa posiłek. Dziewczyny są zaskoczone, gdyż okazuje się, że "sałatkowe żarcie" było jedynie przystawką. Na stole pojawia się danie główne.

21:15 Wystrojone kandydatki udały się na posiłek. Są oburzone "sałatkowym żarciem". Niektóre przyznają, że nie potrafią posługiwać się sztućcami. Nie czekając na mentorki dziewczyny zaczynają ucztę.

21:13 "13 gwiazd wypełniło swym blaskiem pałac w Radziejowicach". Uczestniczki otrzymały powitalne listy od mentorek. Dowiedziały się z niego, że w "Projekcie Lady" liczy się przede wszystkim szacunek, godność i zaangażowanie. Damy zostały zaproszone na powitalną kolację.

21:09 Grupę uzupełniają: fanka Myszki Miki Anna Maria, chłopczyca Kaja, wulgarna Daria i Karolina… z Holandii.

20:57 Do pałacu jako pierwsze przybywają: kolorowa fanka metalu Katarzyna, rapująca Paulina, Dominika, zakatarzona Roksana, Magdalena, Angelika i miłośniczka butów Julia.

20:55 Zaczynamy! "Spośród setek kandydatek wybraliśmy 13 zbuntowanych aniołków, które już za chwilę przekroczą próg szkoły w Radziejowicach". Oto i one!

ZOBACZ TAKŻE: Projekt Lady 2 - uczestniczki. Kim są i jak wyglądają? [ZDJĘCIA]

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: