ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Projekt Lady 2, odc. 2 - relacja na żywo

Projekt Lady 2, odc. 2 - relacja na żywo

19.06.2017, godz. 20:54
Projekt Lady - uczestniczki
foto: Eastnews / TVN

Przed uczestniczkami kolejny tydzień zmagań. Kanydatki na damy czekają szczere rozmowy z mentorką Tamarką Mindewicz-Puacz. Kto opuści program? Zaczynamy relację na żywo z 2. odcinka 2. edycji "Projektu Lady".

21:53 Uczestniczki upijają się i imprezują. Jaką poniosą karę? Tego dowiemy się już za tydzień.

21:51 Nie posiadają korkociągu, więc każda na swój sposób próbuje otworzyć butelkę. Pomocne są OBCASY!

21:50 Ten jakże udany wieczór dziewczęta postanawiają uczcić winem, które zostało z lekcji z mentorką Ireną.

21:48 Ależ niespodzianka! Tatiana informuje uczestniczki, że dziś nikt nie opuści pałacu. Mentorki stwierdziły, że byłoby to bardzo niesprawiedliwie po tygodniu rozstać się z którąś z dziewcząt.

21:35 Rozenek zauważa kolczyk w języku Karoliny i nakazuje go wyjąć. Dziewczyna przyznaje, że przedziurawiła język, ponieważ była zafascynowana pewną piosenkarką…

21:33 Rozpoczynają się rozmowy z mentorkami. Kto opuści „Projekt Lady”?

21:32 Obecność gości paraliżuje niektóre dziewczyny. Karolina z Holandii jest szczęśliwa, bo w końcu ma okazję rozmawiać z osobami z „wyższych sfer”.

21:30 Przed pałacem czekają na uczestniczki paparazzi. Ich zadaniem jest z gracją dostać się na bankiet. Wieczór spędzą w towarzystwie stewardes i stewardów.

21:28 Uczestniczki nie wiedziały, że to, czego się nauczą, wkrótce będą musiały wykorzystać w praktyce. Tym razem mentorki zorganizowały dla nich elegancki bankiet. Zanim jednak wyruszą na przyjęcie, Rozenek zauważa, że dziewczyny przesadziły z winem.

21:27 W Radziejowicach ponownie zjawia się Iwona Radwan-Sado. Tym razem nauczy przyszłe damy, jak ładnie wsiadać i wysiadać z limuzyny.

21:25 Kiedy Irena opuszcza pomieszczenie, dziewczyny zaczynają pić wino...

21:23 Irena pokazuje uczestniczkom, jak należy zachować się na przyjęciu na stojąco. Mówi, jak powinny trzymać talerz i serwetkę. Okazuje się, że nie każda potrawa jest dobra dla damy.

21:22 Następnego dnia rozpoczynają się zajęcia z Ireną. Julia ponownie zapomina marynarki.

21:21 Dziewczyny są zachwycone i dziwią się, że mentorki tak wiele o nich wiedzą.

21:19 Uczestniczki otrzymują lusterka z bardzo osobistymi sentencjami napisanymi specjalnie dla nich.

21:18 Tamara mówi dziewczynom, że głowa działa jak GPS i radzi, co mają robić, by osiągnąć zamierzone cele. Na zakończenie wręcza dziewczynom podarunki.

21:16 Tamara karze uczestniczkom wypisać rzeczy, których te w sobie nie akceptują. Następnie stara się zmienić ich sposób myślenia, przekształcając negatywne myśli w pozytywne.

21:14 Mentorka mówi dziewczynom, że są wartościowe i należy im się szacunek. W jej przemowie roi się od wulgaryzmów. Uczestniczki płaczą.

21:13 Na szczere wyznanie zdobywa się także Klaudia. Dziewczyna przyznaje, że nadużywała alkoholu, brała dopalacze i narkotyki.

21:12 Poznajemy historię Angeliki. Dziewczyna przyznaje, że czasami lubi kogoś uderzyć. Wie, że ma problem z emocjami.

21:10 Rozpoczynają się zajęcia z mentorką Tatianą. Dziewczęta opowiadają, co sprawiło, że postanowiły zmienić swoje życie i wziąć udział w „Projekt Lady”.

21:01 Dziewczyny nie najadają się w czasie wspólnych posiłków, dlatego podjadają. Wszystkie przyznają, że blokuje je obecność mentorek.

21:00 Irena dopinguje kandydatki i uczy, jak poprawnie należy zawijać makaron. Paulina boi się jeść przy mentorce. Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale rozumie zachowanie dziewczyny. Przyznaje, że sama miewa podobne obawy.

20:58 Kandydatki, nauczone wcześniejszymi doświadczeniami, z rozpoczęciem uczty czekają na mentorki. Dopiero po przybyciu Tamary, Ireny i Małgosi siadają przy stole. Przyszłe damy nauczą się, jak poprawnie należy jeść spaghetti. Dziewczyny są przerażone.

20:57 Minął tydzień. Początki w pałacu w Radziejowicach nie były najprostsze, jednak lekcja z Iwoną Radwan-Sado przekonała dziewczyny, że uczestnictwo w „Projekt Lady” będzie niezapomnianą przygodą.

20:55 STARTUJEMY!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: