ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Projekt Lady 2, odc. 4. Dziewczyny nago w basenie... Czy tak robią damy?

Projekt Lady 2, odc. 4. Dziewczyny nago w basenie... Czy tak robią damy?

03.07.2017, godz. 21:55
Projekt Lady 2, odc. 4.
foto: Facebook

Za nami Projekt Lady 2, odcinek 4. Dziewczyny mają za sobą metamorfozy i nieudany wyjazd do spa... Znaczy - udany, o ile picie szampana z gwinta i kąpiele nago w wodzie można uznać za zachowanie godne dam.

Za nami Projekt Lady 2, odcinek 4. Dziewczyny otrzymały od sponsorów wyjazd do spa. Miały tam masaże, szampana, manicure oraz kąpiele... Niestety nie potrafiły się zachować! Upiły się szampanem (pijąc go z gwinta), kąpały się w bieliźnie lub nago, co nie było godne dam. Następnego ranka stawiły się na śniadaniu, ale trenerki Irena i Tatiana nie chciały z nimi zjeść. Były zbyt zażenowane zachowaniem uczestniczek. - Mogłyśmy mniej pić, nie drzeć tego ryja - komentowały dziewczyny. Było im wstyd. Kinga tłumaczyła się jeszcze, że owszem wypiła, ale była świadoma tego co robiła.

- Warto się bawić, warto korzystać z życia, ale trzeba to robić tak, żeby nie budzić się z poczuciem co ja narobiłam - skomentowała ich zachowanie Małgorzata Rozenek. Z programem pożegnała się Kinga, ale i Magda budziła sporo zastrzeżeń jurorek. Zobaczcie, co się działo w Projekt Lady 2, odcinek 4.

Projekt Lady 2, odc. 4. zapis relacji na żywo na Se.pl. Odpadła Kinga

 

Źródło: X-NEWS
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: