ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Projekt Lady 2, odc. 4. zapis relacji na żywo na Se.pl. Odpadła Kinga

Projekt Lady 2, odc. 4. zapis relacji na żywo na Se.pl. Odpadła Kinga

03.07.2017, godz. 21:51
Małgorzata Rozenek-Majdan, Tatiana Mindewicz-Puacz, Irena Kamińska-Radomska w Projekt Lady
foto: east news/tvn

Projekt Lady 2, odc. 4. pokazał nam wielkie metamorfozy uczestniczek show. Dziewczyny pozbyły się sztucznych elementów ciała i garderoby. Zapis relacji na żywo z Projekt Lady 2, odc. 4. znajdziecie na Se.pl.  Już wiemy, że z programem pożegnała się Kinga.

21.43 Julia zdaniem jurorek jest prymuską grupy! Radzi sobie bardzo dobrze. Gorzej Kinga i Magda... Tatiana i Irena nie wiedzą kogo wybrać, ale to właśnie Kinga i Magda skupiły na sobie uwagę jury. Ostatecznie odpadła Kinga. - Zmiany, które tu proponujemy są dla ciebie zbyt radykalne - pożegnała ją Tatiana. Magda miała możliwość dobrowolnej rezygnacji z show, ale zdecydowała się zostać

21.33 Rozenek pokazuje dziewczynom ich nowe wcielenia. Wszystkie są w szoku.

21.30 Dziewczyny pracują ze stylistami, ale różne mają odczucia... Magda miała najgorzej, uciekła do pokoju, Tatiana poszła za nią, żeby przekonać ją do metamorfozy. Dziewczyna wróciła do fryzjera.

21.23 Daria wywołana do lustra nie może na siebie patrzeć. Uważa, że jest brzydka, gruba. Magda ma straszne kompleksy, płacze... Nie uważa się za ładną. Dziewczyny już wiedzą, że ludzie oceniają w przeciągu 11 sekund. Ten eksperyment pokazał, że wszystkie mają kompleksy i nie są pewne siebie.

21.16 Na podstawie eksperymentu trenerka Tatiana zdecydowała, że przedstawi studentom wizerunek dziewczyn i poprosi ich o wystawienie opinii. Zdaniem oglądających ich zdjęcia są: Magda jest wulgarna, ma kilogram tapety, jest królową lodu. Daria ma być wulgarna i tandetna. Julia ma być damą lekkich obyczajów, wygląda jak prostytutka. Kaja ma wyglądać jak chłopak, ostry zawodnik, czy to w ogóle jest kobieta. Kaja wychowała się w bidulu, nie miała matki, która nauczyłaby ją malować się.

21.12 Dziewczyny bardzo długo sprzątały, a potem dwie z nich postanowiły przebrać się za ducha i nastraszyć pozostałe uczestniczki show. Niestety wystraszył je przeciąg...

21.09 - Brud, smród, kiła i mogiła, jaki wstyd, ubóstwo - komentowała Karolina. Pani Irena przyszła do pokoju dziewczyn i zastała tam totalny bałagan. - Tu jest śmietnik - patrzyła z przerażeniem na pokój dziewczyn. Ich łazienka była w przerażającym stanie...

21.03 - Warto się bawić, warto korzystać z życia, ale trzeba to robić tak, żeby nie budzić się z poczuciem co ja narobiłam - skomentowała ich zachowanie Małgorzata Rozenek. Trenerki zdecydowały, że nie zjedzą z nimi śniadania. Chciały, żeby dziewczyny same wyciągnęły wnioski. - Fajnie było, ale faktycznie mogłyśmy mniej pić, nie drzeć tego ryja - dziewczyny zrozumiały, że przesadziły.

21.00 Zaczynamy program! Przed nami czwarty tydzień projektu społecznego, a w nim metamorfozy. Dziewczyny wybrały się do spa. A tam masaże, zabiegi i paznokcie! Dla Kai to prawdziwy szok, pierwszy raz miała manicure. Paulinie z kolei bardzo podobał się kelner, który wręczał im szampana...

W Projekt Lady 2, odcinek 4. zobaczymy wielkie przemiany uczestniczek show. Żeby zostać damą trzeba się odpowiednio prezentować - niestety dla wielu kandydatek do statusu damy, tipsy muszą zniknąć. Lekko nie będzie... A to wszystko zobaczymy już dziś, 3 lipca 2017, o 20.55 na antenie TVN. Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z programu! A tymczasem zobaczcie, co nas czeka:

Projekt Lady 2, odc. 4. Przed nami metamorfozy!

Projekt Lady możemy oglądać w każdy poniedziałek o 20.55. W skład jury programu wchodzą: Małgorzata Rozenek, Tatiana Mindewicz-Puacz – trener rozwoju osobistego i dr Irena Kamińska-Radomska – wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu. Ich zadaniem jest pomóc uczestniczkom w wielkiej zmianie - zarówno w zachowaniu, jak i w wyglądzie.

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: