ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Projekt Lady 2 - uczestniczki. Kim są i jak wyglądają? [ZDJĘCIA]

Projekt Lady 2 - uczestniczki. Kim są i jak wyglądają? [ZDJĘCIA]

07.06.2017, godz. 11:35
Projekt Lady 2 - uczestniczki. Angelika Tatarkin
Angelika Tatarkin ma charakter dziewczyny z blokowiska. Często podejmuje decyzje pod wpływem emocji i zdarzają się jej wybuchy agresji. W jej życiu bójka goni bójkę. foto: east news/tvn

Projekt Lady 2 - uczestniczki drugiego sezonu wyglądają na jeszcze bardziej zbuntowane. Czy Małgorzata Rozenek zdoła zrobić z nich damy? Kim są i jak wyglądają uczestniczki Projekt Lady 2? Przekonajcie się sami! Na se.pl mamy dla was galerię zdjęć i biogramy dziewczyn, które zgłosiły się do programu

Projekt Lady 2 - poznajcie uczestniczki programu jeszcze przed premierą show! Przypominamy, że emisja pierwszego odcinka nowej serii już w poniedziałek 12 czerwca 2017 roku o godzinie 20:55. Projekt Lady to program, w którym obserwujemy przemianę wyzywających, zbuntowanych i bezczelnych dziewczyn. Mentorki show, dr Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz, mają za zadanie wskazać uczestniczkom drogę do bycia damą. Na tej drodze uczestniczki otrzymają wsparcie prowadzącej - Małgorzaty Rozenek.

Uczestniczki programu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym Pałacu w Radziejowicach. Wszechobecne kamery będą je obserwowały 24 godziny na dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam okaże się pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi planie zajęć znajdą się między innymi lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, zajęcia z dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej. Bezpośrednią, codzienną pracą nad bohaterkami zajmą się także wyspecjalizowani fachowcy - nauczyciele z „twardym charakterem”. W każdym odcinku co najmniej jedna z dziewcząt opuści Pałac w Radziejowicach, a trzy z nich zmierzą się w wielkim uroczystym finale. Ta, która sprosta wyzwaniom oraz poczyni największe postępy, otrzyma wyjątkową nagrodę - opracowany i sfinansowany indywidualny tok rozwoju i dalszej edukacji.

Projekt Lady 2 - uczestniczki show. Kim są?

Katarzyna Fik (25 l.) z Warszawy. Kasia to punkówa, zbuntowana indywidualistka i romantyczka w jednym. Jest bardzo przywiązana do swoich ozdób – biżuterii, pasków i ćwieków. Uważa, że jeśli zdjęłaby z siebie całą tę dekorację, byłaby zbyt lekka i oderwałaby się od ziemi. Pracuje w call center. Zajmuje się sprzedażą telewizji cyfrowej. Jednak nie jest to jej wymarzone zajęcie. Interesuje się sztuką makijażu i chciałaby z tym związać swoją przyszłość. Skończyła niedawno szkołę charakteryzacji i planuje szkolić się także we fryzjerstwie.

Roksana Gac (22 l.) ze Szczecina jest spontaniczna i asertywna. Ma za sobą trudną przeszłość. W wieku 14 lat trafiła do pogotowia opiekuńczego wraz z młodszą o 5 lat siostrą Noemi. Tam wpadła w złe towarzystwo. Nie stroniła od narkotyków i miała problem z prawem. Z czasem znalazła się w ośrodku wychowawczym. W wieku 18 lat wyjechała z Polski do pracy w Holandii. Jednak nie odnalazła się tam. Szybko wróciła do kraju, by ułożyć sobie życie. Do programu zgłosiła się ze względu na młodszą siostrę. Chce się stać dla niej dobrym wzorem. Marzy, by siostra poszła zupełnie inną drogą niż ona.

Klaudia Haręza (19 l.) z Niewiadowa jest tylko z pozoru cicha i spokojna. Potrafi z niej jednak wyjść druga natura - przywódcy bandy i inicjatorki imprezowych szaleństw. Nie ma kompleksów na punkcie swojego wyglądu. Ceni naturalność i nie akceptuje „plastikowych i wymalowanych lal”. Woli styl imprezowego ziomka i błazna. Jej marzeniem jest być najlepszą wersją samej siebie. Klaudia to bardzo empatyczna dziewczyna. Chciałaby osiągnąć sukces i za 10 lat widzi siebie jako osobę wykształconą i samowystarczalną.

Julia Jaroszewska (23 l.) z Konina to istny wulkan energii. Lubi skąpe i błyszczące stroje. Buty na wysokich obcasach i mocny makijaż to dla niej norma. Muzyczny świat, w którym funkcjonuje, obfituje w imprezy, więc Julka notorycznie ma okazję do tego, by rzucać się w wir zabawy. Z drugiej strony, nie boi się wyzwań i konsekwentnie dąży do realizacji swoich celów, śpiewa na koncertach i występuje na scenie. Najbardziej złości się na bezpodstawną krytykę ludzi, którzy sami nie dają dobrego przykładu.

Daria Juszczyk (22 l.) z Suwałk to odważna, szczera, trochę roztrzepana dziewczyna. Mało obchodzi ją zdanie innych. Nie wie co to wstyd i nie przejmuje się opiniami na swój temat. Aktualnie uczy się zaocznie w liceum. Nie pracuje, ale też nie za bardzo uśmiecha jej się szukanie pracy. W domu jej się już nudzi i coś by ze sobą zrobiła, ale trudno jej znaleźć odpowiednie zajęcie, gdyż uwielbia się wylegiwać i nie cierpi rano wstawać.

Anna "Kaja" Kajuth (21 l.) z Wrocławia to typowa chłopczyca. Nikt do tej pory nie pokazał jej jak można wyglądać kobieco i podkreślać swoją urodę. Bardzo chciałaby tego spróbować. W domu dziecka nauczyła się być twarda i że bycie twardzielką budzi respekt. Boi się pokazywania swojej kobiecości, bo utożsamia ją ze słabością. O czym marzy? Obecnie o dostaniu się do szkoły oficerskiej, a w przyszłości o zwyczajnym spokojnym życiu, u boku ukochanej osoby. Nie cierpi nonszalancji, arogancji oraz ludzi, którzy są zbyt pewni siebie. Liczy na to, że po programie zmieni swoje podejście do ludzi, pracy, rodziny, drużyny oraz, że odnajdzie w sobie choćby mały pierwiastek kobiety

Dominika Lis (18 l.) z Osowna to rozpieszczona dziewczynka z dobrego domu. Uwielbia skupiać na sobie uwagę. Zaczepianie innych po alkoholu i wszczynanie bójek z byle powodu podczas imprez, nie należy w jej przypadku do rzadkości. Nie lubi gdy zwraca się jej uwagę oraz gdy ktoś plotkuje i wymyśla na jej temat niestworzone historie. Jej samej często zdarza się ranić ludzi słowami, czego bardzo żałuje, ale nie potrafi przyznać się do winy i przeprosić. Dominika liczy, że dzięki pobytowi w szkole w Radziejowicach, skończy z wulgarnością i pozbędzie się łatki „niegrzecznej dziewczynki”. Program ma przybliżyć ją do wizji siebie za 10 lat.

Kinga Orchowska (19 l.) z Rumii to niesforna łobiziara, która uwielbia imprezy. Jest instagramową modelką, fotografuje się w bieliźnie i pozuje w bardzo śmiałych pozach. Mimo że na portalu społecznościowym ma blisko 200 tysięcy followersów, jej rodzice nie mają zielonego pojęcia o jej kontrowersyjnym hobby. Na udział w programie namówili ją znajomi, ale rodzice także ją wsparli w tej decyzji. Mają nadzieję, że może wreszcie nabierze ogłady i dobrych manier. To właśnie dla nich Kinga najbardziej chciałaby się zmienić.

Karolina "Brigitte" Plachimowicz (25 l.) z Rzepina to ekscentryczna optymistka z otwartym sercem. Karolina zajmuje się doczepianiem włosów. Bez przerwy gada. Nawet jeśli nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to i tak się odezwie. Jest najbardziej rozerotyzowaną dziewczyną w tej edycji „Projektu Lady”. Kocha się śmiać i podróżować. Chce być bardziej odpowiedzialna i skończyć z życiem wiecznej nastolatki. Pragnie być kobietą na poziomie. Ma nadzieję, że dzięki programowi ustatkuje się i nauczy się wykorzystywać swój potencjał oraz talenty, bo wie, że stać ją na więcej.

Paulina "Pyśka" Radzikowska (18 l.) z Siedlec słucha hip-hopu i marzy o karierze raperki. Ubiera się prowokująco, a temat seksu pojawia się u niej częściej niż wszystkie inne tematy świata razem wzięte. Jest dumna ze swojej determinacji, wytrwałości i odwagi, ale przejawia się ona wyłącznie w dziedzinie hip-hopu. Chciałaby nabrać więcej pokory i ogłady, czego też oczekuje po udziale w programie „Projekt Lady”.

Anna Stokłosa (25 l.) pochodzi z Bielska-Białej jest zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Jest profesjonalną tancerką. Jeździ po całej Polsce i występuje na festynach, koncertach oraz różnych eventach disco-polo. Wspólnie z koleżanką tworzy wszystkie choreografie i projektuje sceniczne kreacje. Ania występuje także w teledyskach. Często żartuje, że nie musi imprezować, bo jej życie dzięki profesji tancerki, to jedna wielka impreza. Ania potrafi eksplodować i wówczas bywa bardzo niebezpieczna. Przez swój wybuchowy temperament otarła się o sytuacje, które mogły przekreślić jej dotychczasowe życie.

Magdalena Świderska (21 l.) z Katowic. Pewna siebie i przekonana o swojej wartości. Wybuchowa i czasami arogancka. Mówi o sobie „weekendowy żul”. Studiuje dietetykę kliniczną i pracuje jako hostessa. Przez swój niewyparzony język straciła jednak wiele propozycji zawodowych. Uwielbia czynny odpoczynek na siłowni i relaks u kosmetyczki. Marzy o własnej firmie - gabinecie dietetycznym.

Angelika Tatarkin (23 l.) z Łodzi jest odważną optymistką i nie lubi, gdy ktoś jej mówi „nie”. Uczy się w liceum zaocznym i pracuje jako hafciarka. Interesuje się kosmetyką, fryzjerstwem oraz modą. Jest wysportowana i posiada talent plastyczny. Na co dzień jej styl to sportowe buty, dres lub ewentualnie dżinsy. Angelika ma charakter dziewczyny z blokowiska. Często podejmuje decyzje pod wpływem emocji i zdarzają się jej wybuchy agresji. W jej życiu bójka goni bójkę.

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: