ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Projekt Lady - będzie kolejny sezon? Małgorzata Rozenek zdradza szczegóły

Projekt Lady - będzie kolejny sezon? Małgorzata Rozenek zdradza szczegóły

20.07.2016, godz. 09:50
Małgorzata Rozenek o ślubie
foto: © AKPA

Projekt Lady cieszy się coraz większą popularnością. Małgorzata Rozenek cieszy się kolejnym sukcesem i już zaciera ręce na kolejną edycję. Czy TVN zdecyduje się na drugi sezon programu?

"Projekt Lady" to eksperyment telewizji TVN, którego celem jest uczynienie dam z uczestniczek show. Jest to również nowe strategiczne posunięcie stacji. "Projekt Lady" to jedyne show emitowane w okresie wakacyjnym. Ostatni, czwarty odcinek, programu obejrzało ponad dwa miliony osób. Z tej okazji Małgorzata Rozenek zrobiła sobie przerwę w wakacjach na Riwierze Francuskiej i nagrała podziękowania dla wszystkich fanów "Projektu Lady" (film poniżej artykułu). Prowadząca pokłada wielkie nadzieje w tym show. Ostatnio zdradziła nawet, że pracuje nad drugą serią "Projektu Lady". Czy to oznacza, że stacja zdecydowała się już na kontynuację programu? Władze TVN nie skomentowały tej kwestii, jednak Małgorzata Rozenek w swojej wypowiedzi dała do zrozumienia, że drugi sezon show będzie.

- Cały czas wyznaczam sobie cele i każdy wydaje mi się równie ważny. Od sierpnia zaczynam pracę na planie programu TVN Style, który właśnie tworzymy. Pracuję też nad kolejnym poradnikiem. Tym razem będzie dotyczył zasad savoir vivre’u. No i oczywiście kolejny sezon programu „Projekt Lady”, który już po premierowym odcinku okazał się prawdziwym sukcesem. Pochwalę się raz jeszcze: 1,7 miliona widzów! - wyznała w rozmowie z lovemamissima.pl.

ZOBACZ: Rozenek mogła zginąć w zamachu w Nicei: "Mieliśmy pojechać na pokaz sztucznych ogni"

@projektladytvn Dziękuję, że byliście wczoraj z nami. Prawie 2,2 miliony widzów to prawdziwy sukces

Film zamieszczony przez użytkownika Małgorzata Rozenek (@m_rozenek) 19 Lip, 2016 o 4:09 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: