ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Projekt Lady: Kłótnia uczestniczek w internecie "Medialny zgon inwalidki umysłowej"

Projekt Lady: Kłótnia uczestniczek w internecie "Medialny zgon inwalidki umysłowej"

26.07.2016, godz. 12:25
Projekt Lady - kłótnia uczestniczek
foto: Agencja TVN/x-news

Kłótnia uczestniczek Projektu Lady przeniosła się do internetu. W 5. odcinku show doszło do utarczki słownej między Izabelą Szimke, a Patrycją Karczewską. Pierwsza z wymienionych musiała opuścić program. Co w tej sytuacji zrobiła Patrycja? Dziewczyna nagrała film, w którym wielokrotnie obraziła koleżankę z Projektu Lady

W 5. odcinku Projekt Lady doszło do kłótni między Izą Szimkę a Patrycją Karczewską. Izie nie spodobało się zachowanie Patrycji podczas wizyty specjalistki od dopasowywania bielizny. Jej zdaniem Karczewska zbyt długo przymierzała staniki i majtki, zapominając o reszcie uczestniczek, które również liczyły na poradę od tzw. brafitterki.

- Nie zostałaś Patrycja wybrana na modelkę do prezentowania. (...) To nie jest kochanie skład budowlany. Nie wiem, dlaczego wzięli takiego pustaka. Czuję się jak w składzie budowlanym - tymi słowami Iza Szimke zwróciła się do Patrycji na pół godziny przed ostateczną nominacją. Nie było to dobre posunięcie. To właśnie ta kłótnia pomogła mentorkom podjąć ostateczną decyzję. Iza musiała oddać perły i wyjechać z pałacu w Radziejowicach. Przed odjazdem wyznała jeszcze z ulgą, że - Teraz mogę wracać do domu. Mogę wreszcie pokazać cycki. Wolę być swoją najlepszą wersją niż podróbką damy, a myślę, że niektóre dziewczyny będą tutaj niezłymi podróbkami.

Patrycja Karczewska postanowiła zareagować na inwektywy Izy Szimke. Zrobiła to jednak dopiero po zakończeniu programu. Uczestniczka Projekt Lady umieściła na swoim Facebooku nagranie, w którym odgryzła się Izie. Tym sposobem kłótnia z programu przeniosła się do internetu. Trzeba przyznać, że udział w nowym eksperymencie TVN'u przyniósł efekty. Patrycja nie używała wulgaryzmów. Mimo tego to nagranie nie należy do najmilszych.

- W trakcie tej krótki konwersacji z tą personką doszłam do wniosku, że dalsza polemika nie ma sensu, gdyż egzystuje ona w brodziku intelektualnym. Umownie przyjęliśmy formę do tego człowiecza zwyczajnego formę żeńską. Lecz nadmiar testosteronu przerasta ją w tak dogłębny sposób, iż nie jest w stanie utrzymać swych emocji na wodzy. Nie tylko emocji, bo okazało się, że moczu także. Dlatego moja droga radzę ci naprawdę z dobrego serca skonsultuj się z odpowiednim specjalistą, mam tu na myśli urologa. (...) Wszystkie w tym programie byłyśmy jak małe figlarne kapucynki, ona natomiast odgrywała w nim rolę włochatego goryla. Powiadam wam, macie wielkie szczęście, że nie musieliście z tą osobistością przebywać w jednym pomieszczeniu. Szkaradna jest bez tej całej maski i otoczki! To powinno być karalne wręcz taką szpetną być - wyznała na nagraniu Patrycja Karczewska.

Odpowiedź Izy na film Patrycji była szybka, krótka i zwięzła.

- Kozak w necie - Pi**a w świecie. 9 miesięcy Pati składała tą riposte....długooooo - czytamy na profilu Szimke.

ZOBACZ: Lesbijka z Projekt Lady ocenia Rozenek "pod względem seksualnym"! [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: