ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Projekt Lady odc. 4. Odpadły aż dwie dziewczyny! Które?

Projekt Lady odc. 4. Odpadły aż dwie dziewczyny! Które?

19.07.2016, godz. 08:44

Projekt Lady odcinek 4 przyniósł wiele emocji. Była radość, skrucha, agresja i łzy wzruszenia. Po raz pierwszy z programu odpadły aż dwie uczestniczki. Co spowodowało, że mentorki się zdenerwowały? Które dziewczyny pożegnały się z programem? Sprawdź!

Czwarty odcinek nowego programu Małgorzaty Rozenek zaczął się z grubej rury! Agata i jej dwie koleżanki całą noc imprezowały w pokoju. Pomogło im w tym wykradzione z kuchni piwo, które podwędziła Agata. - Jestem złodziejem, k*rwa. Jestem z natury złodziejem - mówiła, wyciągając butelkę ze spodni piżamy. Nad ranem dopadły ją wyrzuty sumienia i zrozpaczona zadzwoniła do mamy.

Nazajutrz Agatę, Patrycję i Agnieszkę czekała reprymenda ze strony Małgorzaty Rozenek i mentorek. Dziewczyny oddały perły i zostały zawieszone. Musiały odbyć surową karę - zostały dyżurnymi na cały tydzień i nie mogły brać udziału w zajęciach i zabawach. Podczas werdyktu Jako pierwsza odpadła jednak Vanessa. Niestety jedna z trójki imprezowiczek też musiała pożegnać się z show. Mentorki stwierdziły, że Agnieszka nie zasługuje na walkę o główną nagrodę i ona również opuściła pałac w Radziejowicach.

Zobacz: Projekt Lady odc. 1. Odpadły aż dwie dziewczyny! Zapis relacji NA ŻYWO

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: