ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Projekt Lady odc. 4. Odpadły aż dwie dziewczyny! Zapis relacji NA ŻYWO

Projekt Lady odc. 4. Odpadły aż dwie dziewczyny! Zapis relacji NA ŻYWO

18.07.2016, godz. 21:51
Projekt Lady już w czerwcu? Program z Małgorzatą Rozenek w letniej ramówce?
foto: © AKPA

Projekt Lady odcinek 4 ONLINE! Kolejny odcinek nowego show stacji TVN. Małgorzata Rozenek i mentorki znów będą musiały mierzyć się z krnąbrnymi dziewczynami, które chcą zostać damami. Która z nich dziś odpadnie? Sprawdź w naszej relacji NA ŻYWO!

W zeszłym odcinku odpadła Agnieszka. Dziś czeka nas kolejna porcja lekcji dobrych manier od mentorek i nieposłuszeństwa dziewczyn. W Pałacu w Radziejowicach dojdzie do kradzieży! Jak prowadzące poradzą sobie ze złodziejkami? Czy zostaną wydalone z programu? Zapraszamy na relację NA ŻYWO na SE.PL.

21:47 Czas na werdykt. Czy pałac opuści więcej niż jedna dziewczyna? Odpada Vanessa. Dziewczynom, które rozkręciły imprezę się upiekło. Koleżanki zbuntowanej Vanessy płaczą. Jednak to nie koniec emocji! Mentorki wzywają Patrycję, Agnieszkę i Agatę! Patrycja i Agata dostają perły z powrotem. Agnieszka również odpada z programu! Szok! To już koniec zapraszamy za tydzień na naszą relację NA ŻYWO!

21:45 Czas na powrót do Radziejowic. Agnieszka jednak nie radzi sobie najlepiej w usługiwaniu przy stole. Podczas błędu wybucha śmiechem. Mentorki są oburzone. Agnieszka rzuca talerzami. Kolejna reprymenda! Czy Agnieszka dziś odpadnie? Czas na rozmowy z mentorkami. Będą łzy rozpaczy i wzruszenia?

21:38 Powracamy po reklamach. Dziewczyny opuszczają hotel i jadą do teatru. Agata się wzruszyła. Chciałaby być aktorką, ale nie zdała nawet matury. Dla wielu gwiazd nie jest to problem, więc nie powinna narzekać. Dziewczętom się podobało, ale... nie wiedzą jak sztuka się nazywała!

21:35 Po pełnych łez rozmowach z mentorką, czas na liźnięcie kultury i sztuki w jednym z warszawskich teatrów. Zrobią "oborę"? Kto odpadnie tym razem? Dowiemy się już po krótkiej przerwie!

21:30 Do pokoju pokutnic pukają panie z obsługi hotelu. Zabierają dziewczyny do kolejnych pokojów i uczą je jak sprzątać. Agata daje z siebie wszystko, chociaż mycie toalety nie należy do jej ulubionych czynności. Patrycja też się stara. Jedynie Agnieszka nie jest skora do pracy. Reszta dziewczyn zmierza na śniadanie. Rozenek wita dziewczęta na porannym posiłku. Prowadząca zabiera je do teatru na broadwayowski hit. Okazuje się, że pokutnice też zostaną łaskawie zabrane na sztukę. Zanim jednak wyruszą do miejsca kultury, rozmawiają z Tatianą.

21:27 Reszta dziewczyn za chwilę zje pyszny obiad - sushi! Dziewczyny jadły japońskie przysmaki, jednak nigdy pałeczkami. Czy nauczą się tej trudnej sztuki? Nie jest to najłatwiejsze. Trzy sprzątaczki kroją w kuchni cebulę. Dziewczyny wracają do pokoju i mogą zaszaleć - ściągają nudne mundurki. Vanessa zakłada swoją obrożę z ćwiekami. Uczestniczki idą spać. Pokutnice muszą jednak wstać o 5 rano! Nie wszystkim się ten pomysł podoba.

21:25 Rozenek przynosi dziewczynom kostiumy kąpielowe. W nagrodę za dobre sprawowanie udadzą się do luksusowego SPA. Niestety nie będzie stringów i bikini. Tylko starodawne kostiumy. - Nigdy nie miałam tyle materiału an sobie - odparła jedna z nich. Tymczasem pokutujące służące dostały mniejszy pokój i niespodziankę w środku - stroje pokojówek! Dziewczyny bawią się na basenie. Tylko Vanessa nie korzysta z basenowych luksusów. Tymczasem ukarane gotują i sprzątają. Czy spiszą się na tyle dobrze, że nie wylecą z programu?

21:20 Uczestniczki dojechały do Warszawy. Będą spały w 5-cio gwiazdkowym hotelu. Liczą na jakiś alkohol, chociażby na szampana. Dziewczyny zachwycają się pokojem. Szukają "wódy" w barku, ale nic nie znajdują. Czas na chwilę wzruszenia! Jedna z dziewczyn wspomina swój pokój w poprawczaku.

21:14 Rozenek ogłasza, że dziewczyny czeka wyjazd do Warszawy n dwa dni i jedną noc! Dyżurne też jadą, ale nie obejmą ich przyjemności zarezerwowane dla reszty dziewcząt. Uczestniczki się pakują. Rozenek robi inspekcję. Iza liczy na to, że w stolicy spotka znów Stefana, którego podrywała w poprzednich odcinkach i wzięła fikuśną piżamkę. Iza chyba naprawdę zakochała się w Stefku!

21:13 Agata, Patrycja i Agnieszka dostają reprymendę. Wszystkie trzy muszą oddać perły! Rozenek i mentorki są zawiedzione. Dziewczyny dostają ostatnią szansę, ale są zawieszone - nie mogą uczestniczyć w zajęciach. Cały ich tydzień będzie wypełniony tylko obowiązkami. Inne dziewczyny nie są zachwycone decyzją prowadzących.

21:10 Powracamy po przerwie. Zaraz dowiemy się, czy Agata odpadnie z programu za kradzież piwa i zorganizowanie nocnej imprezy. Dziewczyny czekają na spotkanie. Oprócz niej denerwują się jeszcze dwie inne dziewczyny, które uczestniczyły w szalonej zabawie z kradzionym piwem.

21:03 Rano Małgorzata Rozenek nie jest pocieszona. Zwołuje zebranie. Jedna z mentorek jest oburzona. - Na pewno trzeba z tym coś zrobić. Ale to musi być bolesna lekcja, żeby była cenna - mówi. Czas na pierwszą przerwę. Czy Rozenek zabierze dziewczynom perły?

21:02 Nad ranem Agata przypomniała sobie, że zawiodła. Płacze, bo chciała być damą,a le jej nie wyszło. W swojej rozpaczy dzwoni do mamy. Płacze i pyta mamę co słychać w domu. Zdradza mamie, że "odwaliła". Boi się, że wyleci z pałacu Radziejowic. Czy tak się stanie?

21:00 Dziewczyny balują w pokojach. Mentorki kończą zabawę. Jednak dwie z dziewczyn nie śpią. Jedna z nich, Agata wykradła z kuchni piwo. - Jestem złodziejem, k*rwa. Jestem z natury złodziejem - mówi o sobie. Impreza zaczyna się na nowo.

20:55 Zaczynamy! Co dziś wydarzy się w Radziejowicach? Kto odpadnie?

Zobacz: Rozenek i Majdan mogli zginąć w zamachu! "Dzięki Bogu nic nam się nie stało"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: