ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Projekt Lady odc. 4. Uczestniczki zostaną ukarane z KRADZIEŻ piwa! "To musi być bolesna lekcja!"

Projekt Lady odc. 4. Uczestniczki zostaną ukarane z KRADZIEŻ piwa! "To musi być bolesna lekcja!"

18.07.2016, godz. 12:06

Projekt Lady odcinek 4 już dziś na antenie TVN. Uczestniczki programu tym razem naprawdę dadzą popalić prowadzącym. Jedna z mentorek oburzy się nie na żarty i postanowi dotkliwie ukarać dziewczyny!

Już dziś kolejny odcinek nowego show TVN Projekt Lady. Dziś zobaczymy, jak aspirujące do bycia damami uczestniczki naprawdę nieźle narozrabiają! W Pałacu w Radziejowicach dojdzie do kradzieży! Takie zachowanie przyszłych dam oburzy jedną z mentorek, Tatianę Mindewicz-Puacz, która postanowi surowo ukarać dziewczyny, które połasiły się o piwko z pałacowej kuchni!

- To nie była tylko niewinna impreza. Tutaj mówimy o tym, że one wzięły coś, co nie było ich. Czyli mówimy tak naprawdę o kradzieży. Jakkolwiek byśmy to nazywali, to była kradzież. Na pewno nie można takiego zachowania zostawić bez echa. Trzeba coś z tym zrobić. Ale to musi być bolesna lekcja, żeby była cenna - powiedziała mentorka.

Jak ukaże dziewczyny? Przekonamy się już dziś o 20:55 na TVN! Zapraszamy też na naszą relację NA ŻYWO na SE.PL!

Zobacz: Uczestniczki Projektu Lady ukradły perły na imprezie!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: