ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl - Wiadomości, Polityka, Informacje, Wydarzenia, Sport.pl rozrywka teleshow Projekt Lady odc. 6. Zapis relacji NA ŻYWO na SE.PL! Która dziewczyna odpadła?

Projekt Lady odc. 6. Zapis relacji NA ŻYWO na SE.PL! Która dziewczyna odpadła?

01.08.2016, godz. 21:53
Projekt Lady - Rozenek i uczestniczki. Program startuje w czerwcu
foto: Agencja TVN/x-news

Projekt Lady odcinek 6 ONLINE! Kolejny odcinek nowego show stacji TVN. Małgorzata Rozenek i mentorki tym razem zapędzą dziewczyny do kuchni. Jak poradzą sobie w nowej roli? Która z nich dziś odpadnie? Sprawdź w naszej relacji NA ŻYWO!

W zeszłym odcinku odpadła Iza. Dziś dziewczyny będą musiały sprawdzić się w kuchni. W Pałacu w Radziejowicach pojawi się gwiazda programu Master Chef Mikołaj Rey! Pod jego okiem dziewczyny będą uczyć się, jak przyrządzić wykwintne potrawy. Jak sobie poradzą? Zapraszamy na relację NA ŻYWO na SE.PL.

21:50 Mentorki wybierają między Roksaną, a Patusią. Która odpadnie? Perły oddała Patusia. Teraz już bez problemu może zapuszczać włosy, zrobić sobie tipsy i kręcić filmy na Youtube jako Patusia Show. Zrobi karierę na tym programie? PRzekonamy się niebawem. To już koniec na dziś. Zapraszamy za tydzień! Nie zapomnijcie o naszej relacji NA ŻYWO na SE.PL!

21:47 Powracamy po przerwie. Za chwilę dowiemy się która dziewczyna porzegania się z programem, główną nagrodą i pałacem w Radziejowicach. Czas na rozmowy z mentorkami. Roksana wyszła zapłakana. Mentorki nie wiedzą po co Patusia przyszła do programu. Wydaje im się, że nie zmienia się dla siebie, tylko dla programu. Chyba mają rację, bo niedawno przyznała, że ma wielkie parcie na szkło.

21:40 Patusia płacze po nocach. Nie podoba się jej zmiana wizerunku. Chce mieć z powrotem długie włosy. Czas na kolejne reklamy. A już po nich dowiemy się która dziewczyna odpadnie z programu!

21:36 Pamela wyznaje, że jest adoptowana. Okazuje się, że dowiedziała się o tym będąc w technikum. Dziewczyna wróciła do domu pijana i mama wykrzyczała jej, że ją adoptowała. Patusia namiętnie żegna się ze swoim ukochanym. Roksana marzy z kolei o tym, żeby wrócić do domu z poprawczaka.  Mentorki widzą, że spotkanie z najbliższymi było bardzo ważne dla dziewczyn.

21:35 Dziewczyna po kolacji zapraszają rodziców do swoich pokojów. Tata Angeliki podjada przysmaki. Agata dostała od rodziców kapustę. Agata zarzuca tacie, że nie mówi jej, że jest z niej dumny. On twierdzi, że jest zdystansowany z powodu różnych konfliktów między nimi. Czas na łzy. - Zawsze go kochałam. Nawet jak pił - płacze dziewczyna. Angelika pokazuje rodzicom jak chodzi na szpilkach.

21:30 Zaczyna się przyjęcie. Jak dziewczyny się spiszą? Pamela opowiada smutną historię. Jej tata rozwiódł się z mamą. Kiedy składała mu życzenia urodzinowe, zakazał jej używania jego nazwiska w programie. Bał się, że znajomi go wyśmieją. Dziewczyny wracają na kuchnię. Jest jakiś problem i goście słyszą bluzki dochodzące zza ściany. Rodzice są dumni ze swoich córek. Patusia ma problem ze swoim chłopakiem, który nie umie się zachować na salonach.

21:26 Dziewczyny wracają na kuchnię i zabierają się za kolejne potrawy. Dziewczyny wprowadziły chaos, bo każda chce jak najszybciej wrócić do najbliższych. Tłucze się szkoło! Wszystko przez emocje! Rokasan wpada nagle w histerię i twierdzi, że nic jej nie wychodzi. Rozenek i Pamela ją pocieszają. Czas na przygotowania do kolacji. Dziewczyny rpzebierają się na przyjęcie. Czs na test!

21:20 Pamela dobrze sprawdza się jako szefowa kuchni. Tymczasem goście przybywają do Radziejowic. UCzestniczki biegną przywitać rodzinę. Pytają mentorek, czy mogą rzucić się na najbliższych. Na szczęście Irena pozwala. Czas na wzruszenie i łzy radości! Dziewczyny witają się z rodzicami.

21:17 Powracamy po reklamach. Jak dziewczyny poradzą sobie w kuchni? Już niedługo przyjadą najbliżsi. Mentorka Irena informuje dziewczęta, jak ma wyglądać stół. Dziewczyny muszą przygotować wszystko same! Czy im się uda? Równe ułożenie serwety je przerasta. Mentorka Irena jak zwykle przesadza i każe dziewczynom ułozyć serwetę równo z dokładnością co do centymetra. Pamela jako szefowa kuchni kręci nosem. - Ten kwiatek jest nierówno - strofuje swoje koleżanki. Irena akceptuje wygląd stołu. Czas na gotowanie!

21:10 Czas na symboliczne rozstanie się z przeszłością - dziewczyny drą kartki z wyrzutami. Czas na krótką przerwę, a tuż po niej dziewczyny będą walczyć w kuchni!

21:07 Czas na zadania od mentorek. Dziewczyny mają napisać list do mamy i zawrzeć w nim, za co dziękują swoim rodzicielkom. Jest chwila wzruszenia! Co za emocje, prawie jak prawdziwe. Nowe zadanie. Teraz dziewczyny piszą do mamy/taty o tym, czego miały za mało. Jedna z dziewczyn zarzuca tacie, że był weekendowym ojcem. Pani Tatiana wyznała dziewczynom, że zaszła w ciążę w wieku 18 lat i miała z tego powodu problemy. Agata ma też dużo żali do swojego taty, który ma problem z alkoholem.

21:05 Dyżurne się pomyliły i podały na stół główne danie zamiast starterów! Mimo wszystko Mikołaj chwali dziewczęta. To dopiero początek. Uczestniczki musza przyrządzić pyszne potrawy na przyjazd swoich najbliższych. Czujemy, że będą łzy wzruszenia! Jedna z dziewczyn dzwoni i ostrzega mamę... że jedzenie będzie nie dobre. - No to gołąbki se zjem - odpowiedziała zmartwiona mama.

21:00 Agata oblała się winem na ramieniu. Mikołaj podejrzewa, że dziewczyna pociągnęła łyczka z butelczyny. - A to ostro kopie, czy wyparował już alkohol? - pyta Agata. Okazuje się, że wyparował i dziewczyna jest smutna. Tymczasem Mikołaj uczy Patusię kroić. Dziewczyna boi się, że straci dłoń. Dwa odcinki temu wyznała, że nigdy w życiu nie obierała ziemniaków! Pameli bardzo dobrze idzie, mimo tego, że nie przyrządzała takiej potrawy. Angelika też dostała pochwałę, ale ona ma licencjat z hotelarstwa, więc zdobyła doświadczenie w kuchni.

20:55 Zaczynamy. Kto odpadnie tym razem? Niebawem się dowiemy! Uczestniczki dzwonią do rodziny i rozpoczynają kolejny dzień pysznym eleganckim śniadaniem. Małgorzata Rozenek przyprowadziła gościa. To Mikołaj Rey z Master Chefa. Będzie uczył dziewczyny gotować. Muszą przyrządzić pyszne dania dla najbliższych, którzy odwiedzą uczestniczki w tym tygodniu! Mikołaj Rey zaczyna szkolenie.

Zobacz: Patrycja z Projektu Lady chce zostać celebrytką! Dostanie własny program?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: