ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Projekt Lady, odc. 7. Relacja na żywo na SE.pl

Projekt Lady, odc. 7. Relacja na żywo na SE.pl

24.07.2017, godz. 21:47
Małgorzata Rozenek-Majdan, Tatiana Mindewicz-Puacz, Irena Kamińska-Radomska w Projekt Lady
foto: east news/tvn

Projekt Lady odc. 7 obfituje w ciekawe wydarzenia... kulturalne! Uczestniczki zrealizowały swoje marzenia i odwiedził studio nagraniowe oraz Teatr Imka. Sprawdźcie, co wydarzyło się w 7. odcinku Projektu Lady i z jakim aktorem spotkały się bohaterki Projektu Lady! Relacja na żywo tylko na SE.pl

Projekt Lady odc. 7 poświęcony został dokształcaniu uczestniczek w zakresie kultury. Bohaterki programu wybrały się do studia nagraniowego, gdzie powstała hip-hopowa piosenka o... Małgorzacie Rozenek oraz uczestniczyły w zajęciach teatralnych. Przeczytajcie relację na żywo z programu Projekt Lady!

21.49 Kasia i Magda przytulają się do siebie. To koniec relacji na żywo. Dziękujemy, że byliście z nami!

21.47 Małgorzata Rozenek-Majdan zawiesza w prawach szkoły Kasię i Magdę. I zapewnia je, że otrzymają dodatkowe zadania, które nauczą je szacunku i współpracy.

21.45 Jurorki proszą o wystąpienie Kasi i Magdy. - Uważamy, że obie panie są winne konfliktu, który rozgorzał w programie - mówią mentorki. I proszą o perły bohaterek.

21.40 Tatiana chwali zachowanie Roksany, która potrafiła się przeciwstawić grupie i próbowała ostudzić emocje.

21.30 Po powrocie z Warszawy dziewczyny próbują wyjaśnić sytuację z Magdą. Okazuje się, że Magda ma pretensje do wszystkich uczestniczek o to, że obrabiają jej tyłek za plecami. - Każdy mnie tylko oskarża i każdy na mnie tylko naskakuje. Wiem, że jestem chamem, wiem, że się odzywam nie tak jak trzeba - mówi z płaczemMagda.

21.25 Następnie dziewczęta udały się do studia nagraniowego. Paulina bardzo przeżywa tę wizytę. I rapuje: - Mamo, obiecuję, idę po swoje, chcę byś była ze mnie dumna. - Mama jest dla mnie najważniejsza. Chcę udowodnić ojcu, że wiele osiągnę. I przestać słuchać, że do niczego się nie nadaję. Wyśmiewa mnie. Że jestem nieukiem, głąbem, że się do niczego nie nadaję - opowiada.

21.22 Po spektaklu bohaterki spotkały się z Tomaszem Karolakiem, który pyta je, który raz w życiu były w teatrze. Przyznają, że pierwszy lub drugi.

21.21 - To jest przeżycie duchowe. Idziesz do teatru, patrzysz. Pełna kultura - mówi Kaja.

21.19 Po wzruszających warsztatach dziewczęta wybrały się do teatru. Są zachwycone tym wieczorem, wiele z nich nie było nigdy wcześniej w teatrze. - Ja z kulturą jestem trochę na bakier - mówi 21-letnia Magda.

21.17 Karolina opowiada swoją historię. O tym, jak wyjechała za granicę, urodziła córkę, założyła rodzinę. - To ja rozbiłam tę rodzinę. Coś najcenniejszego, co miałam - opowiada z płaczem. Dziewczęta, wzruszone jej wyznaniem, biją jej brawo.

21.13 Dziewczęta udają się na warsztaty z Tatianą. Tam mają namalować swoją drogę do przyszłości.

21.10 Bohaterki wybierają się do jaccuzi. Tam dochodzi do nieprzyjemnego incydentu. Daria czuje się dotknięta, gdy Magda śmieje się z jej wyglądu. Dziewczyna zamyka się w toalecie i płacze.

21.09 Dziewczęta wyruszają w podroż. Największym zaskoczeniem jest dla nich hotel, w którym się zatrzymują. - Wow, nigdy nie byłam w hotelu, a tym bardziej w takim - mówi 22-letnia Daria Juszczyk.

21.02 18-letnia Paulina przeżywa wyjazd do studia. - Wiem, że mam talent. To moja życiowa szansa - mówi.

21.01 Nie wszystkie uczestniczki są zadowolone z wyjazdu do studia. Niektóre narzekają, że nie potrafią śpiewać. - To się nauczycie - zachęca je Małgorzata Rozenek-Majdan.

21.00 - Ja chodziłam i śpiewałam, jak byłam mała. Wszyscy na podwórku mówili na mnie "piosenkarka" - mówi Julia.

20.59 - Byłam w szoku totalnym. Środowisko hip-hopowe, moje marzenie - mówi 18-letnia Paulina Radzikowska.

20.58 Małgorzata Rozenek-Majdan zabiera uczestniczki do studia nagraniowego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: