ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Projekt Lady odc. 7. Relacja NA ŻYWO na SE.pl!

Projekt Lady odc. 7. Relacja NA ŻYWO na SE.pl!

08.08.2016, godz. 20:53
Projekt Lady odc. 7
foto: Agencja TVN/x-news

Projekt Lady wchodzi w decydującą fazę. 8 sierpnia 2016 roku obejrzymy ostatni przed półfinałem odcinek. Uczestniczki będą musiały m.in. zmierzyć się ze stresem podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Która z nich nie podoła temu wyzwaniu? Relacja na żywo z 7. odc. Projektu Lady na SE.pl. Startujemy o godzinie 20:55!

Projekt Lady odc. 7 - w tym odcinku poznamy uczestniczki półfinału. Która z dziewczyn odpadnie po dzisiejszej emisji? Przypominamy, że w pałacu w Radziejowicach pod opieką mentorek i Małgorzaty Rozenek pozostały: Agata Szostek, Patrycja Wieja, Pamela Szczepek, Marta Tomczak, Angelika Karwowska oraz Roksana Nowak. Zanim 7. odcinek Projekt Lady trafi do sieci i zanim będzie można obejrzeć go online sprawdźcie, co wydarzyło się w programie w naszej relacji NA ŻYWO! Startujemy o godzinie 20:55!

ZOBACZ: Lesbijka z Projekt Lady ocenia Rozenek "pod względem seksualnym"! [WIDEO]

21:46 Punkt kulminacyjny 7. odcinka Projektu Lady - rozmowy z mentorkami. Agata Szostek otrzymuje następującą uwagę "cały czas ma pani bałagan wokół siebie". Najpoważniejszą rozmowę przeszła Roksana. Mentorki zauważyły, że dziewczyna nie docenia pozytywnych sytuacji, które ją spotykają. Która z uczestniczek odda perły? W tym odcinku odpadają aż dwie uczestniczki Marta Tomczak i Roksana Nowak.

Roksana na koniec podziękowała mentorkom za wszystko, czego się nauczyła w pałacu. "Dziękuję pani Małgosiu była pani świetną przyjaciółką" - żegna prowadzącą.

Marta cieszy się z doświadczenia, jakie przeżyła w programie. Mentorka Tatiana podkreśla, że dziewczyna jest bardzo twardą osobą o otwartym umyśle i z pewnością sobie poradzi.

21:42 Czas na rozmowę z Małgorzatą Rozenek. Agata Szostek chwali się przed prowadzącą, że znalazła pracę marzeń. Z kolei Rozenek tłumaczy Roksanie, że na tym polega dorosłe życie. I nagle... dochodzi do konfliktu między Agatą a Roksaną. Ta druga prosi koleżankę, aby się nie wtrącała. Szostek wychodzi z kolacji. Potem wychodzi Roksana. Rozenek musi gasić pożar. Idzie po dziewczyny i przekonuje je, aby wróciły do stołu.

21:37 Dziewczyny zakończyły dzień pracy. Wracają do pałacu w Radziejowicach. Każda z nich opowiada o swoich przeżyciach. I wtedy - pęka Roksana. Uczestniczka twierdzi, że nie będzie "małpą" i nie będzie wykonywać pracy, do której się nie nadaje i "która jest dla osób po studiach". Koleżanki próbują ją pocieszać - wszystko na nic. W Roksanie kotłują się negatywne emocje.

21:28 Patrycja Wieja podczas przygotowań stoiska na konferencję czuje się, jakby miała dwie szefowe. Marta wciąż ją pogania. Na zakończenie to przede wszystkim Patrycja otrzymuje pochwały. Prowadząca zaprasza ją w przyszłości na staż lub praktyki. Marta czuje się zawiedziona, co werbalizuje na swój sposób "Czułam się, jakbym dostała z liścia". Tymczasem Pamela i Angelika świetnie sobie poradziły w kontakcie z klientem. Angelika przeprowadziła rozmowę w języku hiszpańskim.

21:20 Następnego dnia dziewczyny pojadą do pracy, która została im przyznana na podstawie wczorajszej rozmowy kwalifikacyjnej. Patrycja i Marta otrzymują pracę... fizyczną przy przygotowywaniu konferencji. Druga grupa to Agat i Roksana - trafiają do agencji biura nieruchomości. Angelika i Pamela trafiają do firmy produkującej żaluzje i rolety. Dziewczyny były bardzo zaskoczone, że trafiły właśnie do takiej firmy. Wracamy do Patrycji i Marty, które teraz przechodzą do bardziej ambitnych zadań. Muszą przygotować tabelkę w Excelu. Marta ma problemy z tym zadaniem, ale się nie przejmuje, bo wie, że miała za mało czasu na przygotowanie. Z kolei Agata Szostek świetnie radzi sobie z rozmową z klientem. Gorzej w tej sytuacji wypadła Roksana, która stwierdziła, że "nie jest do tego stworzona".

21:18 Czas na przedyskutowanie rozmów kwalifikacyjnych. Tatiana pochwaliła Roksanę Nowak, za to, że na rozmowie była szczera i że jasno postawiła granice, gdy drążono temat narkotyków. Czas na podsumowanie rozmowy Patrycji Wieji "Czy ty myślisz, że jesteś mądra czy głupa" - pyta Tatiana. Dziewczyna ocenia się w skali od 1 do 10 na 4. Tatiana tłumaczy, że brak wiary w siebie jest największym problemem Patrycji

21:11 Po solidnych szkoleniach czas na rozmowę kwalifikacyjną. Tatiana zwraca się do Pameli: "Teraz wyglądasz, jakbyś kandydowała na stanowisko osoby najbardziej przestraszonej". Jako pierwsza wchodzi Marta Tomczak, która uznała, że ma większe doświadczenie życiowe od reszty dziewczyn. Z kolei Angelika Karwowska musiała wybrać kulkę, która najbardziej do niej pasuje. "To jest podchwytliwe pytanie, bo jestem chyba tą największą" - zażartowała. Najbardziej zestresowana na rozmowie była Patrycja Wieja. Dziewczyna wyglądał na bardzo spiętą. Roksana Nowak na rozmowie kwalifikacyjnej przyznała się, że rzeczą, której najbardziej żałuje jest to, że brała narkotyki. Z rozmowy wyszła zapłakana. "Zawsze będę miała łatkę cipunki" - łkała Roksana.

21:01 Czas na główne zadanie dzisiejszego odcinka. Przed rozmową kwalifikacyjną uczestniczki Projekt Lady trenują z mentorką Tatianą. Dziewczyny muszą wypisać swoje słabe i mocne strony. Dziewczyny przetrenują też swoje zachowanie z Ireną Radomską. Mentorka jest wyjątkowo 'czepliwa'. Zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły od mowy ciała po intonację głosu. Uczestniczki Projekt Lady przechodzą prawdziwą musztrę.

20:55 Sartujemy! "Przed dziewczynami drzwi do wymarzonego świata otwierają się coraz szerzej. Dzisiaj zawalczą o pracę" - zapowiada Małgorzata Rozenek. To już siódmy tydzień programu. Dziewczyny mają coraz mniejsze problemy ze wstawaniem.... no może oprócz Agaty Szostek, która zaspałał. Co więcej, Małgorzata Rozenek zrobiła przegląd jej łóżka. Odkryła w nim wiele niepotrzebnych rzeczy takich jak: stare ubrania. Kolejna nowość - dziewczyny teraz zamieszkają wszytkie w jednym pokoju. I tutaj zaczną się schody. Między Agatą a Martą dojdzie do małego spięcia. Marta zagroziła niechlujnej koleżance, że wyrzuci jej rajstopy. No i się zaczęło... Na szczęście obyło się bez ofiar

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: