ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Projekt Lady, odc. 7. Wyznanie Karoliny zszokowało uczestniczki

Projekt Lady, odc. 7. Wyznanie Karoliny zszokowało uczestniczki

24.07.2017, godz. 21:58
Uczestniczki Projekt Lady
13 uczestniczek drugiej edycji "Projekt Lady". foto: east news/tvn

Projekt Lady odc. 7 obfitował w emocje! Dziewczęta udały się do studia nagraniowego, teatru, gdzie spotkały się z jednym z topowych polskich aktorów. Niestety, między bohaterkami doszło do kłótni, która podzieliła uczestniczki na dwa obozy. Sprawdźcie, co wydarzyło się w 7. odcinku Projektu Lady.

W siódmym odcinku Projektu Lady nie brakowało emocji. Bohaterki udały się do Warszawy, żeby dokształcić się w zakresie kultury. Duże wrażenie zrobił na nich luksusowy hotel. Wiele z dziewcząt jeszcze nigdy nie nocowało w takich warunkach. - Każdy człowiek chce zaznać w życiu trochę luksusu - powiedziała 18-letnia Paulina.

Po nocy przespanej w wygodnych łóżkach dziewczęta odwiedziły studio nagraniowe, gdzie Paulina nagrała hip-hopowy kawałek o... swoim udziale w programie. Bardzo się otworzyła przed innymi uczestniczkami i opowiedziała im o swoich trudnych relacjach z ojcem, od którego nigdy nie usłyszała dobrego słowa.

W czasie wyjazdu do Warszawy otworzyła się również Karolina. Dziewczyna opowiedziała o swoim wyjeździe za granicę, o tym, jak poznała mężczyznę i zaszła z nim w ciążę. Założyłą upragnioną rodzinę, ale niestety, straciła ją. Jak sama stwierdziła, była to jej wina. Wzruszone jej wyznaniami dziewczyny nagrodziły ją za szczerość oklaskami.

W Warszawie doszło też do kłótni między Kasią, Magdą a pozostałymi uczestniczkami programu. Wszystko rozpoczęło się przy stole, gdy dziewczęta prosiły się nawzajem o podanie pomidorów czy parówek. Atmosfera była napięta. Później, w jaccuzi, tylko się to pogłębiło, gdy Magda zaśmiała się na widok Darii w kostiumie. Daria z płaczem wybiegła do toalety. Pozostałe bohaterki wzięły stronę zapłakanej dziewczyny. W końcu Magda wybuchła. - Jestem chamem, wiem, że jestem chamem, nie umiem być inna - płakała. I zapowiedziała, że opuszcza program, bo jest w nim samotna.

Mentorki uznały, że i Kasia, i Magda są winne kłótniom i zapowiedziały, że dziewczyny zostają zawieszone w prawach uczennic.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: