ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Projekt Lady - uczestniczki wyjadą do Paryża

Projekt Lady - uczestniczki wyjadą do Paryża

22.08.2016, godz. 13:42
Projekt Lady
foto: Facebook

W najbliższym odcinku programu "Projekt Lady" uczestniczki pojadą do Paryża, by wśród arystokratów zweryfikować swoją dotychczasową wiedzę i sprawdzić się w zupełnie nowych dla siebie okolicznościach. Poznamy też finałową trójkę, która powalczy o nagrodę główną, czyli trzymiesięczne stypendium w brytyjskiej szkole językowej w Cambridge. Nowy odcinek już w poniedziałek 22. sierpnia o godz. 20.55, w TVN!

Program "Projekt Lady" wielkimi krokami zbliża się do końca. Przed nami ważny moment, czyli ostateczne eliminacje, wyłaniające finałową trójkę dziewcząt, które zrobiły największe postępy. Cztery z nich są o krok od wygrania głównej nagrody – trzymiesięcznego stypendium w brytyjskiej szkole językowej w Cambridge. Nic więc dziwnego, że dziewczyny są poddenerwowane i myślą o zostaniu finalistką programu. Tym razem przed uczestniczkami prawdziwa próba zdobytych umiejętności. Otóż wyjadą aż do Francji...by wśród arystokratów zweryfikować swoją dotychczasową wiedzę i sprawdzić się w zupełnie nowych dla siebie okolicznościach.

Zobacz: The Voice of Poland 7 - Kukulska całuje Sadowską. Kulisy nowego sezonu

Czy sobie poradzą i czy nie zawiodą swoich mentorek? Finałową trojkę poznamy już w poniedziałek 22. sierpnia, o godz. 20.55, w TVN!

Zobacz zwiastun odcinka!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: