ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Randka w łóżku. Porozmawialiśmy z pierwszymi uczestnikami show! "Było dość przyjemnie!"

Randka w łóżku. Porozmawialiśmy z pierwszymi uczestnikami show! "Było dość przyjemnie!"

16.08.2016, godz. 12:38
Źródło: Paulina Koziejowska

Undressed Polska: Randka w łóżku to nowy program na TLC. Niektórzy nazywają go kontrowersyjnym ekperymentem, dla innych to przednia zabwa. Paulina Koziejowska wybrała się z kamerą na plan nowego show dla singli. Jakie doznania mieli pierwsi uczestnicy?

Paulina Koziejowska, reporterka tv.se.pl wybrała się na plan zdjęciowy do programu Undressed Polska: Randka w łóżku. Jest to polska wersja zagranicznego show, w którym przypadkowe osoby spędzają randkę na łóżku w samej bieliźnie! Jak pierwsi uczestnicy programu oceniają swój udział?

- Nie nastawiałam się na coś konkretnego, byłam otwarta - mówi o udziale w show Lucyna, jedna z uczestniczek. Pomyślałam, że a nuż, widelec uda się kogoś poznać, a jak nie to przynajmniej będzie miła zabawa i fajna przygoda - dodała. Nie obyło się jednak bez stresów. - Bardzo obawiałam się, że będzie to ktoś nietelewizyjnie wyglądający -wyznała Lucyna.

- Ja jestem bardzo konkretny i nie lubię owijać w bawełnę - powiedział Marek, który rozbierał się przed Lucyną. - Krótka piłka, krótko na temat, było dość przyjemnie - tajemniczo mówił zadowolony chłopak. Pierwszy odcinek Undressed Polska: Randka w łóżku już 23 sierpnia na antenie TLC Polska. Będziecie oglądać?

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia. Kim jest ekspert Bogusław Pawłowski?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: