ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, finał. Zapis RELACJI na ŻYWO na Se.pl

Rolnik szuka żony 3, finał. Zapis RELACJI na ŻYWO na Se.pl

20.11.2016, godz. 22:35
Rolnik szuka żony 3
foto: printscreen Facebook

Za nami wielki finał programu Rolnik szuka żony 3. Zapis relacji na żywo znajdziecie na Se.pl, zaczynamy w niedzielę 20 listopada o 21.30! Bądźcie z nami i przekonajcie się, które pary rozstały się, czy rolnicy znaleźli miłość poza programem, co słychać u bohaterów show po dwumiesięcznej przerwie! Już wiemy wszystko... Nie było za dużo szczęśliwych zakończeń.

22.12 Pamiętacie Kasię, kandydatkę Szymona i Dawida, kandydata Moniki? Są razem! Zaręczyli się!

22.04 Kandydatkom Marka brakowało szczerości, a rolnik próbował wycofywać się. Na ognisku powiedział dziewczynom, że tu są trzy kobiety, a piszą do niego tysiące. Podobno Marek spotyka się z jakąś Olą i jest szczęśliwy.

21.58 Szymon zaczyna od wiary, a prowadząca show od razu pyta, na ile decyzja o wyborze Marysi była jego, a na ile mamy. Okazuje się, że w dużej mierze mamy. Ula nie ma żalu, uczestniczka zachowywała się od początku z wielką klasą. Marysia nie ma żalu, ale nie ma już opcji, żeby się spotykać w przyszłości.

21.53 Do Moniki przyjechał Dominik, uczestnik, z którym rozstała się po pierwszej randce. Dla Moniki program nie zakończył się pozytywnie. Nie znalazła tej miłości... wśród trójki uczestników. Spotkała się z kimś zupełnie innym, z programu, wysłał do niej list, nie wybrała go, ale ich znajomość trwa!

21.45 Irenka uważa, że Zbyszek i ona kończą znajomość. Irena zapytała go, czy pojedzie z nią nad morze. Rolnik odparł, że nie wie. Manowska zapytała, czy on wie, że pod pryzmatem tego pytania Irena chce wiedzieć, czy będą razem. - No to nie - przyznał w końcu. - Dobrze, przyjmuję do wiadomości i nie rozpaczam - przyznała. Bogusia z kolei chce utrzymywać znajomość z rolnikiem. Zbyszek zapewnia, że będzie kontynuować swoje spotkania z uczestniczkami show. - Różne są kobiety, one dobijają się do mnie, będę korzystał - mówi.

21.36 Łukasz boi się spotkania z Patrycją. Agnieszka nie jest zraniona, ale nie zgłosiłaby się drugi raz do programu, bo Łukasz dużo obiecywał, a nic z tego nie wyszło. Ania nie żałuje, ale już nie chce spotykać się z Łukaszem. Patrycja żałuje i to bardzo - zwłaszcza, że Łukasz odstawił "szopkę" przed jej rodziną. Rolnik wie, że ją skrzywdził, że zagalopował się.

21.30 Pora na podsumowanie programu. Zbyszek zapewnia, że nie zmienił się w programie, a Monika żałuje tej różnicy wieku... Marek twierdzi, że program się kończy, ale poszukiwania ciągle trwają. Szymon z kolei zapewnia, że w końcu ma kontakty i zamierza je wykorzystać.

21.27 Zaczynamy program. Zaraz zobaczymy rolników po ponad dwóch miesiącach przerwy. Wita nas Marta Manowska, a jako pierwszy przyjeżdża Zbigniew. Potem Marek, Łukasz ze złamanym palcem, Szymon i Monika.

Rolnik szuka żony 3, wielki finał przed nami. Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z tego wydarzenia. A będzie się działo - od ostatniego odcinka wyemitowanego tydzień temu minęły dwa miesiące! Jak rolnicy ułożyli sobie życie? Które pary rozstały się, a u których miłość kwitnie? Czy Tomek przedarł się przez mur Moniki? Czy Łukasz zdecydował się jednak dać szansę związkowi z Patrycją? A czy Zbigniew nadal jest taki zakochany w Irence? W poprzednim odcinku myślał poważnie o ślubie! Tego wszystkiego dowiemy się dziś o 21.30! Bądźcie z nami!

Zobacz: Renata Kaczoruk zyskała na Azja Express?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: