ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3 - Grzesiek z 2. edycji też jest bliski finału!

Rolnik szuka żony 3 - Grzesiek z 2. edycji też jest bliski finału!

21.11.2016, godz. 11:57
Grzegorz Rolnik szuka żony 2
foto: printscreen Facebook

Finał Rolnik szuka żony 3 odbył się w niedzielę 20 listopada 2016 roku. Niestety ta edycja nie była tak udana jak poprzednia. Żywym przykładem na to, że w programie telewizyjnym można znaleźć miłość, jest Grzegorz Bardowski. Uczestnik 2. edycji skomentował finał Rolnik szuka żony 3 w sposób najlepszy z możliwych.

Rolnik szuka żony 3 już za nami. Niestety ta edycja nie była tak udana jak poprzednia. Żaden z rolników nie znalazł miłości przed kamerami, z czego niezadowoleni byli fani programu. Internauci wprost mówili o oszustwie w 3. edycji Rolnik szuka żony. W końcu wszyscy mieli nadzieję, że przed kamerami znowu narodzi się miłość - tak jak było w przypadku Grzegorza i Ani z drugiej edycji show. Państwo Bardowscy szybko stali się ulubieńcami internautów. Wszyscy doceniają ich szczere uczucia.

Grzegorz komentuje finał Rolnik szuka żony 3

Przy okazji finału 3. edycji programu Grzegorz Bardowski postanowił przypomnieć o swojej osobie. Rolnik utrzymuje aktywny kontakt z fanami na Facebooku. Dlatego i tym razem postanowił dać im znać o zmianach w jego życiu. Jak się okazuje finał 3. edycji programu Rolnik szuka żony niemal zbiegł się z najważniejszym dla Ani i Grzesia finałem - narodzinami ich pierworodnego syna. Rolnik umieścił na Facebooku zdjęcie łóżeczka. Pod fotografią znajdziemy następujący opis:

Nasze przygotowania do wielkiego finału ;-) (nie zobaczysz tego w telewizji :-D)

To oznacza, że narodziny dziecka Grzegorza i Ani tuż tuż. Trzymamy kciuki!

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 3: uczestniczka płacze i wytyka obłudę rolnikowi. Dramatyczne zakończenie show!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: