ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3. Kim jest partner Moniki?

Rolnik szuka żony 3. Kim jest partner Moniki?

24.11.2016, godz. 12:15
Monika z Rolnik szuka żony i jej partner
foto: vod.tvp.pl

Monika z Rolnik szuka żony 3 w finałowym odcinku wyznała, że program pomógł jej w odnalezieniu miłości. Nie jest to jednak Tomek, którego poznaliśmy przed kamerami w czasie emisji show. Kim jest nowy partner Moniki z Rolnik szuka żony 3?

Monika z Rolnik szuka żony 3 w ostatnim finałowym odcinku rozwiała złudzenia Tomka, informując go, że ma do niego stosunek wyłącznie koleżeński. Rolniczka nie mogła już dłużej tego ukrywać. W rozmowie z Martą Manowską przyznała, że poznała innego mężczyznę.

Kim jest partner Moniki z Rolnik szuka żony 3?

Jak się okazuje, nowy partner Moniki również zgłosił się do programu Rolnik szuka żony. Mężczyzna wysłał rolniczce list ze zdjęciem, ale Monika odrzuciła jego propozycję. W trakcie programu jeszcze raz zajrzała do pudełka z listami. Odkopała list Filipa i postanowiła nawiązać kontakt. W ostatnim odcinku Rolnik szuka żony 3 dowiedzieliśmy się, że Filip zawodowo zajmuje się jeździectwem, więc wydaje się być idealnym partnerem dla Moniki - miłośniczki koni.

- Całkiem przypadkiem obejrzałem twój film wizytówkę i przyznam, że oczarowałaś mnie. Jesteś piękną i mądra z wielką pasją i ambicjami. Zgłaszam się do programu, aby móc cię poznać - zaczynał się list Filipa.

Mężczyzna ma 33 lata i pochodzi z Gdyni. Monika jest nim zachwycona. W programie wychwalała nowego ukochanego słowami: "Fajny jest, jest mocny, silny. Spotkaliśmy się, to już trwa".

ZOBACZ: Nowe zasady w Rolnik szuka żony 4? Sprawdź, czego chcą fani programu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: