ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3. Marek wybierze Anię!

Rolnik szuka żony 3. Marek wybierze Anię!

09.10.2016, godz. 10:27
Rolnik szuka żony: Marek
foto: Facebook

Przed nami kolejny odcinek Rolnik szuka żony 3, tym razem szósty. Z zapowiedzi wynika, że rolnicy zaczynają już czuć wobec niektórych swoich kandydatów silniejsze emocje. Marek otwarcie sugeruje Ani, że to właśnie ją wybierze!

Rolnik szuka żony 3, odcinek 6. już niebawem! A w nim zobaczymy, kogo rolnicy wybiorą na swoje drugie połówki. Powoli już zaczynają decydować się na to, z kim chcę spędzić resztę czasu w programie, kogo chcą lepiej poznać. Z zapowiedzi kolejnego odcinka wynika, że Marek będzie otwarcie sugerował Ani, że to właśnie ją wybierze. Również Łukasz i Ania zbliżyli się do siebie bardzo. Zbigniew i Bogusia wyglądają na zadowolonych i szczęśliwych razem... Najwyraźniej martwa żona rolnika czuwa i odwdzięcza się Bogusi za przywieziony znicz i pytanie, czy może starać się o Zbyszka.

W szóstym odcinku Rolnik szuka żony zobaczymy, jakie rolnicy mają typy! Tomek zamierza ostro walczyć o Monikę. Ma poparcie Halinki, którą ostatnio przekupywał smakołykami. A Szymon? Szymon zapewne zda się na Boga - Pan z pewnością podpowie mu, którą kobietę powinien wybrać i założyć z nią rodzinę. Trzymamy kciuki, żeby wszystkim ułożyło się! Marta Manowska z pewnością pomoże im podjąć właściwe wybory.

Zobacz: Rolnik szuka żony 3. Praca na roli to ciężkie wyzwanie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: