ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3. Marysia wbija szpilę Szymonowi?!

Rolnik szuka żony 3. Marysia wbija szpilę Szymonowi?!

14.11.2016, godz. 11:41
Szymon z Rolnik szuka żony 3
foto: PrintScreen YouTube

Najbardziej religijny uczestnik Rolnik szuka żony 3 dał kosza swojej wybrance - Marysi. Szymon przyznał, że czuł rozdarcie w sercu, ale ostatecznie wysłał dziewczynie sms-a z informacją, że nie czuje tego, "co powinien czuć chłopak, żeby na tym etapie budować wartościowy związek". Marysia na koniec odcinka wbiła mu szpilę?

Szymon rozstał się z Marysią, którą doradzała mu mama. Rolnik długo zbierał się w sobie, aż w końcu wysłał dziewczynie sms-a z wiadomością, że to jednak nie to. Podczas kolacji w restauracji Szymon zaczął poważną rozmowę ze swoją 'wybranką':

- Krowy nie mogą nas jedynie łączyć nie? Jak iskra się nie zapala to... Nie wiem jak ty, ale jak mogę Ci powiedzieć, że przeżyłem taką wielką, romantyczną miłość życia z pewną złotowłosą dziewczyną(...) Myślisz jaki zrobić prezent - tak, akurat tam dogadywaliśmy się bez słów. Proponuję tak, no bo trzeba być konkretnym, proponuję, żebyśmy na ten moment określili się jako przyjaciele. Pozostańmy w kontakcie, co Bóg da to da - dedukował uczestnik.

Marysia zgodnie przytakiwała słowom Szymona. I choć miała nadzieję, że podczas tej kolacji coś się zmieni, to ostatecznie nie próbowała nakłaniać rolnika do zmiany zdania. Zapytana o to, czy Szymonowi przydałyby się wskazówki, jak postępować z kobietą, dyplomatycznie odpowiedziała:

- Każdemu są potrzebne wskazówki, co do tego, jak postępować z kobietami czy mężczyznami - tłumaczyła spokojnie. Ostatecznie jednak zasugerowała, że Szymon nadal powinien zbierać doświadczenia w kontaktach z kobietami - Czy Szymon umie [postępować z kobietami; przyp. red.]? Myślę, że się otwiera, tak jak mówił.

ZOBACZ: Ślub od pierwszego wejrzenia. Darek chce wprowadzić się do Ewy. "Jesteś bezczelny!"

Jedno jest pewne. Internauci po ostatnim odcinku wspierają Marysię. Oto kilka z wybranych komentarzy, w których fani Rolnik szuka żony 3 starają się podnieść na duchu Marysię:

"Marysia to święta dziewczyna. Gdyby mi to powiedział na randce to że 3 razy by w pysk dostał. On się chce teraz z innymi umawiać - to po cholerę się zgłaszał. Jeszcze o byłej jej opowiadał. Żenada. A do Marysi - nic się martw dobrze się stało. Jesteś ładną, wykształconą dziewczyną i stać Cię na super faceta"

"On jej o swojej byłej dziewczynie na randce opowiada??? Dobra, może nie czuje do niej nic, ale takich rzeczy nie powinien mówić.."

ZOBACZ: Zbigniew z Rolnik Szuka Żony 3 - teksty uczestnika programu podbiły serca internautów!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: