ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3. Nowi uczestnicy ujawnieni?

Rolnik szuka żony 3. Nowi uczestnicy ujawnieni?

04.09.2016, godz. 10:00
Rolnik szuka żony 3 - uczestnicy
Łukasz foto: Rolnik szuka żony / Facebook

Rolnik szuka żony 3 - uczestnicy nowej serii zostaną oficjalnie zaprezentowani podczas pierwszego odcinka programu. Tymczasem w mediach pojawiły się pierwsze przecieki. Kto wystąpi w 3. edycji Rolnik szuka żony 3? Oto imiona wybranej piątki

Zgodnie z zasadami programu Rolnik szuka żony szansę na znalezienie partnera lub partnerki przed kamerami ma jedynie piątka z dziesiątki zaprezentowanych w odcinku pilotażowym uczestników. O tym, kto ostatecznie dostanie się do show decyduje ilość nadesłanych listów - im więcej tym lepiej. Imiona wybrańców pozostają tajemnicą aż do edycji pierwszego odcinka. Tym razem do sieci trafiły jednak przecieki. Na sto procent wiadomo, że uczestnikiem będzie Szymon - to właśnie on towarzyszył Marcie Manowskiej na konferencji ramówkowej TVP. W rozmowie z reporterką superexpress.tv Szymon zdradził, jakiej kobiety szuka. Kto oprócz niego wystąpi w 3. edycji? Według pierwszych przecieków będą to: Monika, Łukasz, Marek oraz Zbigniew. Poniżej znajdziecie ich opisy, które poznaliśmy w odcinku pilotażowym.

Marek (44 lata), to bardzo wrażliwy człowiek. Jest rozwodnikiem i prowadzi duże gospodarstwo hodowlane w sercu Warmii i Mazur. Razem ze swoimi dziećmi - 22-letnią Karoliną i 21-letnim Adamem - hoduje gęsi, konie, owce, strusie i egzotyczne ptactwo. - Większej wartości poza rodziną nie ma - przyznaje. Z synem i córką są bardzo zżyci, ale wszyscy czują, że kogoś im brakuje. - Tata jest opiekuńczy, pracowity, pomysłowy, umie gotować i nawet lubi - zachwala córka. Czy dzięki programowi zakocha się na nowo?

Stanowcza, poukładana ale i uśmiechnięta wegetarianka. Jej największą miłością są konie, którymi zajmuje się od wielu lat. Monika (31 lat) pochodzi z Dolnego Śląska, prowadzi gospodarstwo rolne, hodowlę koni i salon spa dla zwierząt. Jest również entuzjastką i zawodniczką WKKW - Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego. Szuka mężczyzny, który podzieli jej pasje. Czy w tym galopie zajęć znajdzie się czas na miłość?

O tym, że Zbigniew (57 lat) zasługuje na miłość najlepiej wiedzą jego dzieci, które zgłosiły ojca do programu. Zbigniew jest wdowcem, któremu podobno niczego nie brakuje. Sam rozbudował gospodarstwo, z wykształcenia leśnikiem oraz drogowcem, a z zawodu i zamiłowania rolnikiem i pszczelarzem. Czy w programie znajdzie swoją przyszłą partnerkę?

Tanzania, Meksyk, Kuba - to tylko niewielka część z podróżniczej mapy Łukasza (31 lat). Ukończył ogrodnictwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Spędził 7 miesięcy w USA. Dziś swoje doświadczenia wykorzystuje prowadząc z rodzicami niemal 100 hektarowe gospodarstwo rolne. Świetnie radzi sobie w pracach na gospodarstwie i wie jak zorganizować sobie wolny czas. Niestety poszukiwania partnerki na życie dotychczas nie szły mu tak dobrze, jak prace w rolnictwie i podróżowanie. Jakiej kobiety szuka?

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 3: Marta Manowska założy portal randkowy? Mamy komentarz prowadzącej!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: