ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odc. 11. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Rolnik szuka żony 3, odc. 11. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

13.11.2016, godz. 22:06
Rolnik szuka żony 3
foto: printscreen Facebook

Za nami Rolnik szuka żony 3, odcinek 11. Na Se.pl znajdziecie zapis relacji na żywo z kolejnego odcinka przygód rolników. Tym razem zobaczyliśmy randki i sporo rozstań!

22.11 Zbyszek jest szczęśliwy i czuje się zakochany. Chce z Ireną budować związek. To już koniec na dziś, nie będzie więcej dramatów. Za tydzień wielki finał.

22.08 Marek twierdzi, że z kimś się spotyka. Kimś, kto wypatrzył go w programie. A Marysia i Szymon wyjaśnili sobie wszystko. Przynajmniej tak twierdzi rolnik i bynajmniej nie zamierza rozpaczać.

22.03 Patrycja i Łukasz również kończą związek. Rolnik proponuje spotkanie za tydzień, ale tylko po to, żeby zniwelować wyrzuty sumienia, że skrzywdził dziewczynę. Nad Monikiem i Tomkiem czarne chmury! - Ja nie wiem, czy nie mam za silnej osobowości dla siebie. Pozwól mi się czasem postarać - mówi.

22.00 Szymon czuje, że to nie idzie! Od razu zaczyna od poważnej rozmowy. - Ciężko ci uzewnętrznić uczucia. Ja przeżyłem wielką miłość, dogadywałem się bez słów wtedy z nią, a z tobą... Proponuję, żebyśmy się na ten moment określili jako przyjaciele, a co Bóg da, to da. Szymon będzie randkował z innymi dziewczynami, zamierza spotykać się z tymi, które wysłały do niego listy.

21.56 Monika nie czuje jeszcze miłości, ale też nie jest na nie... Tomek ma mnóstwo pytań, nie wie co zrobić, ciężko mu się otworzyć więc wstaje od stolika i idzie się przewietrzyć.

21.51 Zbyszek przyznaje, że jest zauroczony! Widzi swoje życie u jej boku. Wygląda na to, że Irena odwzajemnia uczucia.

21.46 Łukasz zarzuca Patrycji, że naciskała na spotkania. Dziewczyna ma mocny argument - Mieszkam od ciebie 60 kilometrów, jak chcesz kogoś poznać, to musisz się z nim spotykać częściej niż raz na miesiąc. Ja nie oczekuję deklaracji, ale kontaktu - powiedziała. Nic się nie wyjaśniło w ich przypadku. Wygląda na to, że Łukasz gra przed kamerami.

21.36 Tomek zaangażował się w związek z Moniką, a Szymon z Marysią. A u Marka bez zmian! Dalej siedzi z muchami na gospodarstwie. Zbyszek i Irena bawią się dobrze... Łukasz próbuje załagodzić sytuację, ale Patrycja uważa, że robi to przed kamerami. Jest zła i odpuszcza, uważa, że jest "przypał przed rodziną, znajomymi i całą Polską".

21.30 Zaczynamy program! Zaczynamy od Zbyszka i Ireny, którzy przyjechali na randkę do Przemyśla. Irena zdradza, że odrzucone kandydatki dzwonią do Zbyszka i starają się zwrócić jego uwagę. Rolnik zapytał o ślub, ale Irena poprosiła, żeby nie ciągnął tego tematu. Patrycja jest rozczarowana Łukaszem, nie widzieli się 2 tygodnie. Powiedziała, że odpuszcza...

Rolnik szuka żony 3, odcinek 11. RELACJA NA ŻYWO na Se.pl start 21.30. Tym razem zobaczymy rolników i ich wybranków podczas romantycznych randek. Jak ułożą się ich wzajemne relacje z dala od kamer? Jak wpłynęły na nich wizyty u rodzin? Co z Markiem, którego Ania zostawiła? Tata Marysi nie wydawał się zadowolony, że jego córka zamieszka na wsi i będzie doić krowy Szymona...

Co jeszcze wydarzy się w dzisiejszym odcinku?

Zobacz też: Rolnik szuka żony 3. Internauci MIAŻDŻĄ Anię za prezenty, jakie dała Markowi

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: