ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odc. 4. Szymon od początku testuje swoje wybranki

Rolnik szuka żony 3, odc. 4. Szymon od początku testuje swoje wybranki

25.09.2016, godz. 22:23
Rolnik szuka żony
foto: Facebook

Za nami kolejny odcinek programu Rolnik szuka żony 2016. Zobaczyliśmy jak przebiegły pierwsze spotkania z rodzinami, pierwsze wizyty na gospodarstwach. Szymon miał dla dziewczyn mroczną niespodziankę!

Rolnik szuka żony 3, odcinek 4. już za nami. Zobaczyliśmy jak dziewczyny i panowie poradzili sobie w pierwszych kontaktach z rodzinami potencjalnych mężów i żony. U Zbigniewa nie było zaskoczeń, może poza walecznym strojem Łucji, która przyjechała ubrana w strój myśliwski i domagała się osobnego pokoju. - Musiałbym zatrudnić służbę, żeby sprostać jej wymaganiom - komentował Zbigniew. U Marka wiele się zmieniło, wyremontował tyle ile mógł, zapewnił dziewczynom czystą łazienkę i ładny pokój. Panie bardzo to doceniły.

Łukasz po poznaniu z rodzicami od razu zabrał dziewczyny na spacer nad jezioro. Kąpali się w wodzie, chociaż Patrycja trochę się bała pływać. Monika wydawała się rozczarowana Robertem, który twierdził, że przyjechał do niej na wakacje, a nie do pracy. Tomek za to przywiózł nawet piłę i od razu był gotów do cięcia drewna. Poznanie z Halinką, dzikiem Moniki, przebiegło pomyślnie. Zaakceptowała wszystkich panów.  Prawdziwa niespodzianka czekała wybranki Szymona. Rolnik zabrał je do starej chaty, brudnej, z piecem kaflowym. Był to test, czy panie nie brzydzą się trudnych warunków. Dziewczyny były zbyt zaskoczone, żeby komentować.

Więcej znajdziecie na: Rolnik szuka żony 3, odcinek 4. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: