ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odc. 6. Bogusia wyznaje: Jestem bardzo namiętna!

Rolnik szuka żony 3, odc. 6. Bogusia wyznaje: Jestem bardzo namiętna!

09.10.2016, godz. 21:58
Rolnik szuka żony: Bogusia
foto: Facebook

Za nami kolejny odcinek programu Rolnik szuka żony. Tym razem poznaliśmy całą prawdę o Bogusi. Kandydatka na żonę Zbigniewa odpowiedziała na jego zaloty!

Za nami kolejny odcinek Rolnik szuka żony 3. W szóstej odsłonie poznaliśmy całą prawdę o Bogusi. Do tej pory cicha i spokojna, unikająca zalotów i jakiejkolwiek rozwmowy o seksie, wyznała nagle, że potrafi być namiętna! Kandydatka na żonę Zbigniewa nagle zainteresowała się zalotami myśliwego. Z początku ubrana w krótkie, obcisłe spodenki narzekała, że Zbigniew jej nie zaczepia. - Chciałabym, żeby mnie musnął, złapał za rękę - mówiła.

Potem Bogusia wzięła sprawy w swoje ręce! Siedząc na huśtawce obok Zbyszka złapała go za rękę i wyznała, że lubi być przytulana. Rolnik zapytał ją, czy seks jest dla niej ważny. Wtedy Bogusia pochyliła się i wyznała mu na ucho, że potrafi być bardzo namiętna!

Potem Zbyszek romansował z Ireną na randce. Zabrał kandydatkę na obiad na pomoście i bardzo ją komplementował. Sama Irena wyznała, że rolnik cały czas patrzył na jej dekolt!

Zobacz więcej: Rolnik szuka żony 3, odcinek 6. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: