ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odc. 8. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Rolnik szuka żony 3, odc. 8. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

23.10.2016, godz. 22:13
Rolnik szuka żony 3
foto: Facebook

Za nami Rolnik szuka żony 3, odcinek 8. Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z kolejnego odcinka przygód rolników i ich wybranek. Kogo wybiorą na swoje drugie połówki? Jesteśmy coraz bliżej poznania prawdy!

22.10 To już koniec, a za tydzień dowiemy się, kogo wybiorą.

22.06 Łukasz na spotkaniu ze znajomymi zastanawia się nad wyborem. Wiemy, że Agnieszki nie wybierze. Ale Ania czy Patrycja? Znajomi Szymona już komentują kogo powinien wybrać. Czas pędzi, pora wybierać... Marka znajomi zastanawiają się, kogo wybierze...

21.59 Szymon myśli... Ma mętlik w głowie, obserwuje swoje kobiety, ale nie wie. Monika szuka pomocy u przyjaciółek. - Nikt nie przejmuje inicjatywy, chodzą za mną, jak za matką prowadzącą - mówi.

21.57 Pożegnalny wieczór u Marka to kiełbasy na patykach i film Adasia (jego syna) z pobytu kandydatek.

21.46 Zbyszek zabrał Bogusię na strzelnicę. Nie podobało jej się, że odebrał telefon, ale on nie dał się utemperować. U Moniki impreza - panowie kąpią się w basenie.

21.36 Bogusia śpiewa piosenkę o tym, że jakby miała urodę to miałaby i chłopaka. Tymczasem Monika zabiera na randkę Tomka. Robert tymczasem sprząta, sam z siebie. Łukasz kosi trawę i myśli o tym, którą wybrać. Jego mama wypytuje dziewczyny, co sądzą o Łukaszu. Marek wypytuje Beatę o to, czy odnalazłaby się na wsi. Ona twierdzi, że tak, on uważa inaczej. - Na tę chwilę bym jej nie wybrał - podsumował. Tomek powiedział Monice, że jest w stanie dać z siebie wszystko, ale ciężko się angażuje. Rolniczka miała wrażenie, że tylko ona się stara.

21.30 Szymon również randkuje. Na mokradłach, w łódce z Kasią. Zbigniew wykorzystuje swoje kandydatki do prac. Bogusia przelewa miód do słoików, Irena myje okna. Zbyszek chce dotykać Ireny i trzymać ją przy myciu. Z Bogusią nie ma kontaktu.

21.25 Zaczynamy program. Na początek przypominamy sobie co działo się w poprzednim odcinku. Wita nas Marta Manowska. Zbliża się moment podjęcia ostatecznej decyzji. Marek zabrał Beatę na randkę i zapytał wprost, co by czuła, gdyby jej nie wybrał.

Rolnik szuka żony 3, odcinek 8. Wielkimi krokami zbliża się moment, w którym rolnicy będą musieli wybrać jedną ze swoich zaproszonych osób. Czy dokonają słusznych wyborów? Czy między nimi zrodzi się prawdziwe uczucie, które zaprowadzi ich do ołtarza? Macie już swoje typy, kogo powinni wybrać Monika, Łukasz, Szymon, Zbigniew i Marek? A na Se.pl znajdziecie relację na żywo z Rolnik szuka żony 3, odcinek 8.

Zobacz: Chylińska FOREVER! Warszawa podbita! [RELACJA Z KONCERTU]

Źródło: mra
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: