ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odcinek 1: Znamy piątkę uczestników

Rolnik szuka żony 3, odcinek 1: Znamy piątkę uczestników

05.09.2016, godz. 08:03
Rolnik szuka żony 3
foto: Facebook

Za nami 1. odcinek 3. edycji show "Rolnik szuka żony". W dzisiejszym programie poznaliśmy piątkę samotnych rolników, którzy szukają swojej drugiej połówki. Monika, Zbigniew, Łukasz, Marek i Szymon - to właśnie oni wybrali kobiety i mężczyzn, których ugoszczą w swoich domach.

Za nami 1. odcinek 3. edycji "Rolnik szuka żony". W dzisiejszym programie poznaliśmy dziesiątkę samotnych rolników, którzy szukają swojej drugiej połówki, z którą będą mogli spędzić resztę życia. Marta Manowska, niczym listonosz, dostarczyła listy uczestnikom, do których napisano najwięcej wiadomości. Monika, Zbigniew, Łukasz, Marek i Szymon - to właśnie oni w następnym odcinku poznają kobiety i mężczyzn, których ugoszczą w swoich domach.

Zbigniew przyznał, że nie może doczekać się, kiedy pozna wybrane przez siebie panie. Z kolei Monika po przeczytaniu wszystkich listów wyznała, że każda kobieta chciałaby dostać tyle komplementów jednego dnia. Łukasz jest ciekawy swoich wybranek, a Marek ma nadzieję, że wśród kobiet, które do niego przyjadą będzie ta jedyna. Natomiast Szymon wierzy, że spotka swoją pokrewną duszę.

Czy decyzje, które podjęli okażą się słuszne, dowiemy się w następnych odcinkach programu.

Zobacz: Rolnik szuka żony 3: pierwszy ujawniony uczestnik to Szymon. Jakiej kobiety szuka? [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: