ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odcinek 10. Rolnicy poznają rodziny swoich wybranek!

Rolnik szuka żony 3, odcinek 10. Rolnicy poznają rodziny swoich wybranek!

06.11.2016, godz. 17:12
Rolnik szuka żony 3 - uczestnicy
foto: Rolnik szuka żony / Facebook

Przed nami kolejny odcinek Rolnik szuka żony 3. Tym razem rolnicy opuszczą swoje gospodarstwa i pojadą do domów swoich wybranek. Tam poznają ich rodziny, przyjaciół, pasje.

Przed nami kolejny odcinek Rolnik szuka żony 3. Tym razem rolnicy opuszczą swoje bezpieczne gniazda i udadzą się do domów swoich wybranek. Tam zapoznają się z ich rodzinami, znajomymi. Jednym słowem role się odwrócą! Przypominamy, że Zbigniew pojedzie do Ireny, Łukasz do Patrycji, Marek do Anny, Szymon do Marysi, a Monika do Tomka. Jak sądzicie, które z tych związków przetrwają?

Mamy nadzieję, że Łukasz nie rzuci Patrycji dla Anny. Po odrzuceniu jej z show płakał i najwyraźniej żałował swojej decyzji. Bogusia zapewniała za to, że nie będzie utrzymywać kontaktów z rolnikiem Zbigniewem, który tak brutalnie ją odrzucił po wyznaniu, że jest bardzo namiętna. A Monika? Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że Tomek za nią nadąży, chociaż nie zanosi się na to. Jej kandydat nie jest taki szalony i nie zabiega zbytnio o rolniczkę, co ta mu wytknęła.

Co wydarzy się w tym odcinku? Dowiemy się niebawem, a na Se.pl znajdziecie relację na żywo z show. Zapraszamy!

Zobacz: Rolnik szuka żony 3, odc. 10. RELACJA NA ŻYWO na Se.pl

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: