ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odcinek 11. Za tydzień wielki finał, a dziś dużo pocałunków!

Rolnik szuka żony 3, odcinek 11. Za tydzień wielki finał, a dziś dużo pocałunków!

13.11.2016, godz. 16:27
Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony foto: TVP

W sercach rolników i ich wybranek zaczynają powoli rodzić się uczucia... W przedostatnim odcinku tego sezonu czeka nas dużo atrakcji - będą całusy, przytulanki, ale i poważne rozmowy! Jak pójdą randki?

Przed nami przedostatni odcinek tego sezonu, czyli Rolnik szuka żony 3. Wiadomo już, że będą randki, a podczas nich nie tylko słodkie całusy i komplementy. Rolnicy, a także rolniczka powoli czują już, czy dobrze wybrali. Podczas spotkań, mających charakter romantyczny, będą mogli spokojnie wyrazić, co myślą i jak widzą swoją przyszłość.

Zastanawiacie się co z Markiem? Po rozstaniu z Anią rolnik twierdził, że jest już umówiony z inną kobietą. Na zapowiedziach kolejnego odcinka widzimy go na randce z Beatą, jedyną zainteresowaną nim uczestniczką. Najwyraźniej Kasia również ucieszyła się, że Marek jej nie wybrał...

U Ireny i Zbyszka uczucie kwitnie! Dogadują się bardzo dobrze, podobnie jak Marysia i Szymon. Choć trzeba przyznać, że ojciec kandydatki na żonę nie był zachwycony tym, że córka miałaby zamieszkać na wsi i doić krowy. Jak Monika i Tomek rozwijają swoją znajomość? Jak Łukasz radzi sobie z temperamentną Patrycją? Tego wszystkiego dowiemy się już dziś o 21.30 na antenie TVP. Na Se.pl relacja na żywo z show.

Zobacz: Rolnik szuka żony 3, odc. 11. RELACJA NA ŻYWO na Se.pl

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: