ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odcinek 2. Zapis relacji na ŻYWO na Se.pl

Rolnik szuka żony 3, odcinek 2. Zapis relacji na ŻYWO na Se.pl

11.09.2016, godz. 22:09
Rolnik szuka żony 3
foto: Facebook

Rolnik szuka żony 3, odcinek 2. RELACJA na ŻYWO na Se.pl dobiegła końca. Jesteście ciekawi co się działo? Czy Monika, Zbigniew, Łukasz, Marek i Szymon odnaleźli swoje drugie połówki? Za nami poznania, pierwsze zauroczenia i pierwsze wybory... Na razie tylko hipotetyczne. Za tydzień dowiemy się, kto pojedzie do uczestników show!

22.10 Kończymy dzisiejszy odcinek. Za tydzień dowiemy się, kogo wybiorą rolnicy. Do swoich gospodarstw mogą zaprosić tylko trzy kandydatki, a w przypadku Moniki - trzech panów.

22.05 Grażyna zachwyciła Szymona, a Dominik Monikę. Katarzyna próbuje dać siebie Markowi. - Mam dużo do zaoferowania - przyznaje. Jej list był bardzo ciekawy. - Jestem normalnie nienormalna, lubię zapach gruszek - pisała. Markowi podoba się jej charakter.

21.57 Łukasz wspomina list Beaty - z buziaczkami i perfumami. Beata przyznaje, że jest wybredna. Sylwia zapewnia Marka, że jest za równouprawnieniem. Bogumiła próbuje zachwycić Zbigniewa. - Wspaniale wyglądasz - słodzi jej. - Ma wszystko, pasuje do mnie - mówi. Monika pyta Tomka o to, czy mógłby z nią zamieszkać... Mógłby! Szymon dalej drąży temat wiary z kandydatkami.

21.53 Łukasz zachwyca się uśmiechem Anny. Marek wypytuje Hannę dlaczego nie szukała nikogo po rozwodzie. Marek dużą wagę przykłada do umiejętności dziewczyn i do ich pracy na wsi. Jego pierwsze pytania dotyczą sera, tego czym się różni od twarogu i jak się go wyrabia. Dawid próbuje oczarować starszą Monikę.

21.45 Patrycja podrywa Łukasza. Zbigniew poznaje się z Łucją. Rolnik strasznie podrywa swoje wybranki! Marek żartuje z Beatą ze swojego podwórka. Z kolei dziewczyny we własnym gronie żartują, że zaprosił dziewczyny i teraz mu posprzątają. Szymon uważa, że z Ulą rozumie się bez słów. Ania jest bardzo nieśmiała i wstydliwa. Łukasz próbuje ją rozruszać rozmową o pieczeniu ciast. Ania jest przekonana, że nie ma szans z innymi dziewczynami. Zuza pyta Łukasza, dlaczego właśnie ją wybrał. - Skromność i jazda na rowerze mnie ujęły - powiedział. Dorota tłumaczy się z tego, że jest sama - Ktoś mnie w przeszłości skrzywdził - mówi kandydatka.

21.40 Zbigniew jest nieśmiały, delikatny. - To widać - przyznała Monika. Agnieszka jest zachwycona Łukaszem! - Jaki szarmancki, słodki - dodała. Marek zastanawia się, czy jego kandydatka nie za szybko szuka po rozstaniu z mężem. Szymon zaczyna swoje randki od rozmów o wierze.

21.35 Rolnicy wychodzą do swoich wybranek. Poznają się, mają już pierwsze uwagi. Łukasz to pierwszy kandydat Moniki. Ciężko mu idzie czarowanie rolniczki. Zbigniew poznaje Irenę. Kobieta ma nadzieję, że Zbigniew zapoluje na nią. Chciałaby, żeby znajomość się rozwijała. - Jest warta grzechu, z klasą kobieta, elegancka, zadbana, kusząca - podsumował. Dawid próbuje czarować Monikę. - Wykonywałem kastrację na ogierach sam - przyznał.

21.30 Rolnicy czekają z niecierpliwością na pierwsze poznania. Z Martą przypominają sobie, co poszczególne osoby napisały w liście. - Na wygląd to się patrzy w zoo - podsumował Szymon. Monika jest zadowolona z wyboru, ale nie podoba jej się różowa koszula.

21.26 Autokar pełen wybranek i wybranków zbliża się do miejsca spotkania. Rolnicy nie ukrywają stresu. - Przed nimi jeszcze więcej poważnych decyzji - podsumowuje Marta Manowska - Dziś rozpoczynamy piękną przygodę. Dla jednych z was potrwa kilka dni, a dla innych całe życie - mówi prowadząca.

21.25 Zaczynamy program. Na początku przypominamy sobie jak rolnicy czytali listy od wybranek.

Przed nami drugi odcinek nowego sezonu "Rolnik szuka żony". A w nim Monika, Zbigniew, Łukasz, Marek i Szymon poznają kobiety i mężczyzn, których zaprosili do swoich domów. Czy ich wybory okazały się słuszne i wśród nich znajdą się drugie połówki, z którymi nasi bohaterowie ułożą sobie życie? O tym przekonamy się oglądając program. Zobacz relację na żywo, która rozpocznie się o 21.25 na Se.pl.

Zobacz: Syn Steczkowskiej napisał książkę!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: