ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odcinek 3. Zapis relacji NA ŻYWO na Se.pl

Rolnik szuka żony 3, odcinek 3. Zapis relacji NA ŻYWO na Se.pl

18.09.2016, godz. 22:11
Rolnik szuka żony
foto: Facebook

Rolnik szuka żony 3, odcinek 3. na Se.pl. W relacji na żywo z show dowiedzieliśmy się, kogo rolnicy zaprosili do siebie. Po pierwszych randkach, na których między innymi skręcano meble i grano w kręgle, rolnicy już wiedzą! Zobaczcie, kto przeszedł dalej!

22.11 To już koniec dzisiejszego odcinka. Za tydzień zobaczymy, jak bohaterowie radzą sobie pod wspólnym dachem.

22.03 Zbyszek wybrał Irenę, Łucję i Bogumiłę. Monika zaprosiła do siebie Roberta, Tomka i Dawida. Łukasz wybrał Patrycję, Agnieszkę i Anię. Szymon postanowił wybrać Kasię, Marysię i Ulę. Marek z kolei zaprosił Kasię, Anię, Beatę.

21.53 Szymon z kolei zabrał dziewczyny na kręgle. Zbigniew walczy z Łucją - zarzuca mu, że więcej patrzy na inne kobiety. Monika próbuje dań swoich panów, ale mówi, że atmosfera nadal jest napięta.

21.45 Monika zachęciła swoich wybranków do przygotowania dla niej śniadania. Łukasz postanowił zagrać z kandydatkami w grę "Zgadnij kim jestem". Marek wita panie i zaprasza je do skręcania mebli do jego domu...

21.43 Zbyszek zabrał swoje kandydatki na malowanie w plenerze. Zapewnia uczestniczki, że nie będzie palił w piecu, żeby się do nich przytulać. Irena jest zniesmaczona taką rozmową... Dziewczyny zapewniają go, że są gotowe się przenieść i zadbać o niego.

21.40 Szymon wybrał: Marysia, Ula, Grażyna, Ewelina i Kasia. Ewelina nie była na rozdaniu, ma dojechać na dalszy etap poznania. Marek z kolei wybrał Anię, Grażynę, Hania, Kasia i Beata.

21.38 Pora na kandydatki Zbigniewa - Daria, Krystyna, Bogumiła, Łucja, Irena

21.31 Monika wybiera swoich panów - dalej przechodzą Artur, Robert, Dominik, Tomek i Dawid.

21.25 Zaczynamy program Rolnik szuka żony. Marta Manowska wita uczestników i od razu zapowiada, co nas czeka. Łukasz wybiera swoje kandydatki na żonę. Wybrał pięć dziewczyn do dalszego etapu. Niestety po bliższym poznaniu zostanie tylko trójka z nich...

Rolnik szuka żony 3, odcinek 3. relacja na żywo na Se.pl start 21.25. W dzisiejszym odcinku dowiemy się, kogo rolnicy wybrali. Marta Manowska stara się im pomóc - przypomina listy, doradza, ale to do bohaterów tej edycji należy ostateczna decyzja. Kogo wybiorą Zbigniew, Łukasz, Monika, Marek i Szymon? Podczas randek starali się dowiedzieć jak najwięcej o potencjalnych partnerach. Czy udało się? Czy dobrze wybiorą? Tego dowiemy się już niebawem! Relacja na żywo z Rolnik szuka żony 3, odcinek 3 o 21.25 na Se.pl.

Zobacz: Rolnik szuka żony 3. Rolnicy mają już swoje typy

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: