ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odcinek 4. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Rolnik szuka żony 3, odcinek 4. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

25.09.2016, godz. 22:09
Rolnik szuka żony 3
foto: Facebook

Rolnik szuka żony 3, odcinek 4. na Se.pl. W relacji na żywo z show dowiedzieliśmy się, jak kandydaci i kandydatki na rolnicze żony i rolniczych mężów poradzili sobie z życiem na wsi, a dokładnie z samymi początkami. Poznanie rodzin, pierwsze wspólne spacery po gospodarstwach. Zobaczcie co się działo!

22.08 Marek oprowadza dziewczyny po gospodarstwie. Pokazuje im tysiąc gęsi.

22.03 Do Moniki przyjeżdża ostatni mężczyzna, Tomek. Tymczasem Łukasz zabrał swoje dziewczyny nad jezioro. Patrycja bała się pływać, ale poza tym bawili się przednio. Łucja ma problem z tym, że za mało czasu spędza sam na sam ze Zbyszkiem.

21.57 Łucja jedzie do Zbyszka i jest ubrana w strój myśliwski. Od razu mówi, że domaga się wygód, osobnego pokoju, łazienki. Rolnik komentuje, że musiałby zatrudnić służbę, żeby sprostać jej wyaganiom. A do Marka jedzie Kasia. Podobno za dużo się śmieje i to odstrasza mężczyzn. Beata jest bardzo ładnie ubrana. - Jezu, jak się odstawiła, nic tylko brać - podsumował jej wygląd Marek.

21.55 U Łukasza mama podtrzymuje rozmowę. U Szymona tata śpiewa: Witamy was, alleluja, alleluja.

21.50 Katarzyna i Maria jadą do Szymona. Pierwsza jest Kasia, Szymon wita ją na peronie z parasolką. Marysia utknęła na drodze z krowami. Ula z kolei brnie w błocie w obcasach, jak wyjeżdżała z Warszawy to było ładnie... Potem się rozpadało. Szymon lokuje swoje wybranki w starej chacie, z kaflowym piecem, bałaganem... To test. - To żart, ale to był sprawdzian, czy nie brzydzą się takich warunków - podsumował.

21.48 Marek wita swoje wybranki serem. Pierwsza jest Anna, przywiozła winko i truskawki. Mówi, że z domem jest wszystko dobrze, ale widać, że się dzieje dużo. Cieszy się z łazienki i komentuje kuchnię: Widać, że to męska kuchnia. Zauważa też problem z muchami.

21.44 Dawid chce sobie ułożyć życie i zakochać się. Jest bardzo zestresowany, sprezentował papużkę Fistaszka i kwiaty. Nie może znaleźć sobie miejsca. Robert uważa, że jedzie głównie na wakacje. - Zakocham się, to się zakocham, nie to nie - podsumowuje - Miła kobieta, jest miła atmosfera. Przywiózł produkty z regionu - miód, dżem, a nawet prezent dla Halinki.

21.41 Agnieszka jedzie do Łukasza. Jest szczęśliwa, bo jest zdrowa, ale nie jest spełniona, bo jest sama. Patrycja nie wie czy coś czuje do rolnika, Anna jest poddenerwowana, boi się co będzie. Ma nadzieję, że się otworzy.

21.38 Do Zbigniewa jedzie Irena. Mówi, że dawno już nie słyszała komplementów. Bogumiła z kolei myśli poważnie o związku ze Zbyszkiem, ale nie lubi Łucji. Lubi za to Irenę. Bogusia przywiozła prezenty i znicz dla zmarłej żony.

21.36 Marek ciężko pracował. Odmalował, wykończył łazienkę, postarał się. Chciałby, żeby panie dobrze się czuły.

21.33 Szymon zamierza się starać o kobiety. Jego matka, Stefania, zdradza, że syn marzy już o żonie i dzieciach, bo niedługo skończy 30 lat. - Czuję narastający niepokój. Chce im pokazywać moje najpiękniejsze miejsca na ziemi, ale będzie i ciężka praca. Robi dla nich wianki.

21.31 Monika czeka na swoich panów. - Dawno nie byłam zakochana, czekam - przyznała. Ma tremę, ma nadzieję, że nadmiar obowiązków nie wystraszy jej kandydatów.

21.28 Zbigniew poszedł do fryzjera, a jego synowa Jagoda przyznaje, że bardzo się stara i zależy mu, żeby dobrze wypaść. Rolnik od razu żartuje z prowadzącą program, że wieczorem się poprzytulają, ale najbardziej będzie zwracał uwagę na stosunek swoich wybranek do gospodarstwa. Jego syn Krzysztof przyznaje, że ojciec lubi kobiety ładne. - Musi go zainteresować urodą, ale zatrzymać charakterem - podsumował.

21.25 Zaczynamy program! Wita nas Marta Manowska i wspomina, co było w poprzednim odcinku. Łukasz kosi trawę, jego ojciec przyznał, że syn nie rozmawia z nim o tych sprawach. Z kolei mama wie, że Łukasz nie ma żadnej faworytki. Łukasz zdradził, że kupił niedaleko rodziców dom i zamierza się wyprowadzić.

Rolnik szuka żony 3, odcinek 4. relacja na żywo na Se.pl start 21.25. W dzisiejszym odcinku nasi bohaterowie będą mieli gości. To właśnie dzisiaj w ich domach pojawią się wybrani przez nich uczestnicy. Przekonamy się jak wszyscy odnajdą się w nowej sytuacji.

Zobacz: Gwiazdy i dziennikarze o ustawie antyborcyjnej. Co mówią Wellman i Pazura?!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: